UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zawsze chciałem jechać zwiedzić obwód kaliningradzki jednak większość Rosjan źle patrzy na polaczków w tym wszelkiego rodzaju służby - wszędzie kary, łapówki i niestety nawet przy mundialu tam nie pojadę bo to dziwny Kraj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    13
    jaljubliu(2017-09-14)
  • @jaljubliu - piszesz po prostu bzdury wynikające z twojej niewiedzy i braku kontaktów z rosjanami. W przeciwieństwie do Ciebie bywam w Kaliningradzie i nie spotkałem się nigdy z wrogością, niechęcią i złośliwym nastawieniem ze strony służb porządkowych i samych obywateli. Opowiadasz bzdurne slogany, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Kontakt statystycznego polaka z rosyjską rzeczywistością jest kształtowany przez pryzmat przejścia granicznego pełnego przemytu papierosów, paliwa i alkoholu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    j2333(2017-09-14)
  • @jaljubliu - Acha czyli nigdy nie byłeś, ale doskonale wiesz. To ja Ci powiem - Ruski są zdecydowanie lepsi, niż Niemcy i ta arabsko-murzyńska dzicz. Przeciętny Rusek uważa się za Słowianina i jest przychylny innym Słowianom, i nie ważne, czy to Pola, Słoweniec, czy nawet Ukrainiec. Jeśli nie jesteś typowym prostakiem, chamem i "Wielkim Księciem z Polszy przybywającym łaskawie do Ciemnogrodu", to spotkasz się życzliwością i serdecznością w Rosji.
  • @j2333 - a powiedz mi, jestem mieszkańcem Elbląga i chciałbym samochodem pojechać z rodziną zobaczyć Kaliningrad to co muszę zrobić? W sensie jakie dokumenty itd?
Reklama