UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszystko aby się czepić, a gdzie działania edukacyjne, bo działania kontrolne wpływają w zasadzie tylko na kontrolowanego, a prewencyjne działania, zero, bo w prasie nie jest to tak atrakcyjne, a i przełożeni nie wiedzą za co premię wypłacić. I tak długo będzie to wyglądało jak wygląda, na wodzie, na drodze, na co dzień, na zawsze, do czasu aż zaczniemy uczyć i kontrolować, a nie tylko kontrolować. Niestety potrzeba zmiany mentalności - NAS WSZYSTKICH.
  • Żartujesz, tak się składa, że jedynie rodaków mogą odstraszyć wysokie kary. Dlaczego jak widzę Polaka zagranicą, to potrafi jeździć zgodnie z przepisami i w miarę kulturalnie, a u siebie zachowuje się jak w lesie? Edukacja nic nie daje, wystarczy podnieść mandaty i się nauczycie jeździć :)
  • @jdjd - Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Tylko zdrowo po kieszeni odnosi jakikolwiek skutek. Policjanci więcej kontroli w przyelblaskich miejscowościach, tam wciąż nie dociera do kierowców kompletnie nic !!!
  • Patologii nie nauczysz, to pseudo gangsterzy.
Reklama