UWAGA!

Policjant z Pasłęka zginął podczas urlopu

2021-07-19
12:41
 
Elbląg, Komisarz Dariusz Lipnicki miał 50 lat...
Komisarz Dariusz Lipnicki miał 50 lat... (fot. Komenda Miejska Policji w Elblągu)

50-letnim mężczyzną, który utonął podczas urlopu w Kątach Rybackich, jest policjant z Pasłęka. Komisarz Dariusz Lipnicki pracował w policji od 1992 roku.

Komisarz Dariusz Lipnicki odszedł na wieczną służbę. W minioną sobotę będąc w trakcie urlopu zmarł tragicznie nasz kolega, policjant, komisarz Dariusz Lipnicki - na co dzień pełniący służbę na stanowisku oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Pasłęku - informuje Komenda Miejska Policji.

Komisarz Dariusz Lipnicki służbę w policji rozpoczął w styczniu 1992 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Elblągu. Przez lata związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego. W 2004 roku był Naczelnikiem Sekcji Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostródzie, a od 2006 roku związany był z Zespołem Dyżurnych najpierw KPP w Braniewie a następnie w KPP w Pasłęku.

- Przez cały okres swojej służby Darek był wzorowym policjantem i dobrym kolegą, otwartym na potrzeby innych. Doświadczeniem jakie zdobywał przez lata swojej służby dzielił się z innymi - informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu. - Drogi Dariuszu, żegnamy Cię. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

red. na podst. informacji KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama