UWAGA!

POniedziałkowe rozmowy o problemach

 
Elbląg, Senator Jerzy Wcisła i poseł Elżbieta Gelert (na zdj. z radnym Michałem Missanem) zapraszają mieszkańców na POniedziałkowe rozmowy
Senator Jerzy Wcisła i poseł Elżbieta Gelert (na zdj. z radnym Michałem Missanem) zapraszają mieszkańców na POniedziałkowe rozmowy (fot. AD)

Elbląscy parlamentarzyści i działacze spod szyldu Platformy Obywatelskiej chcą rozmawiać z mieszkańcami o ich problemach, o inicjatywach do podjęcia, o polityce w skali mikro i makro. Dobrym dniem na takie spotkania mają być POniedziałki. Przez dwie godziny będą czekać na elblążan w biurze przy pl. Słowiańskim.

- Platforma chce inaczej rozmawiać z mieszkańcami, a to ma być pierwsza z zaplanowanych inicjatyw - zapowiada senator Jerzy Wcisła. - W każdy poniedziałek, od 7 listopada, w godz. 16-18 co najmniej dwie osoby związane z PO: poseł, senator, starosta, prezydent, radni będą czekać na elblążan w naszym biurze przy pl. Słowiańskim [hotel Arbiter - red.]. - Każdy będzie mógł przyjść i porozmawiać z nami o swoich problemach, zaproponować inicjatywę, w której moglibyśmy wziąć udział. W swobodnej atmosferze, przy kawie będziemy mogli porozmawiać o tym, co można by zmienić - zachęca senator PO.
      
      
W listopadzie dyżury będą pełnili:
       7 listopada: Małgorzata Adamowicz i Jerzy Wcisła
       14 listopada: Jacek Boruszka i Michał Missan
       21 listopada: Elżbieta Gelert i Mirosława Kozioł
       28 listopada: Grażyna Kluge i Krystian Kołodyński
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama