UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja myślałem że Polska jest częścią Unii Europejskiej dzięki której Polska się rozwija jak nigdy dotąd. Wszyscy o tym wiedzą oprócz p. Pruszaka? My jesteśmy rozumni p. Pruszak.
  • Przecież Unia Europejska hamuje nasz rozwój. Przejrzyj w końcu na oczy.
  • "Przecież Unia Europejska hamuje nasz rozwój. " Widzę to szczególnie jadąc trasą do Warszawy, jeżdżąc autostradami. Unia jest kością w gardle dziwnemu polskiemu kościołowi. Który ani myśli się kasą dzielić (dlatego też niszczy Owsiaka). Więc namawia swoich "trębaczy i doboszów" aby trąbili, mówili i pisali o ZŁEJ UNII. Unia uratowała ten kraj przed wojną domową, tak uważam. Kościołowi (temu dziwnemu, polskiemu) zależy na niepewności dnia następnego, strachu przed jutrem, bo to daje większą ilość pokornych wiernych i do tego wystraszonych, nie pewnych jutra. A o to przecież chodzi.
Reklama