UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a tak z drugiej strony po prawdzie, nie ma izby wytrzeźwień i czy coś wielkiego się stało?
  • Przyjdź na komendę lub zapytaj pierwszego napotkanego policjanta co się zmieniło, wtedy być może przy odrobinie dobrego nastawienia i chęci zrozumienia odkryjesz, jakie zagrożenie stwarza sytuacja w której policjanci muszą 5 krotnie więcej czasu niż dotychczas poświęcać pijakom/menelom etc. Ale to trzeba chcieć zrozumieć Hashtagi: #PowrotIzbyWytrzezwien
  • Pogotowie socjalne to nie tylko Izba W. -. .. To min. noclegownia dla bezdomnych. Teraz ta funkcję pełnią. .. zabudowy śmietników na osiedlach mieszkaniowych, gdzie ci bezdomni. .. umierają, prawda panie prezydencie miasta ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    3
    Lek...aż(2022-02-02)
  • @Lek...aż - Nieprawda. Nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj. Ja jakoś jako mieszkaniec nie zauważyłem żadnej zmiany odkąd nie ma tego tworu. Więc po co? Żeby panowie policjanci mieli rączki czyste?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    15
    Srutututu(2022-02-02)
  • @Srutututu - A ja zauważyłem. Będąc na SOR-ze, z zapaleniem wyrostka, czekałem grzecznie w kolejce, w tym czasie policja 4 razy przyjeżdżała z delikwentami do badania. Oni wchodzili bez kolejki, ja z zapaleniem otrzewnej po 8 godzinach doczekałem się operacji.
Reklama