UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jakie to modne, przy każdej kolizji zabierać prawo jazdy. No bo później w statystykach napisać MY PRACUJEMY zabraliśmy xxx szt. praw jazdy. A przejścia w centrum miasta pozastawiane przez samochody, polucja jedzie i nic nie widzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  61
  26
  okoniowaty(2021-03-19)
 • @okoniowaty - @okoniowaty jak wyjeżdzasz w ludzi, którzy maja pierwszeństwo to jest wyraźny sygnał, że nie nadajesz się do posiadania PRZYWILEJU prawa jazdy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43
  22
  Czego ty nie rozumiesz?(2021-03-19)
 • @Czego ty nie rozumiesz? - Czyli jaka kolwiek kolizja o tym świadczy??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  8
  okoniowaty(2021-03-19)
 • @okoniowaty - Obowiązkiem kierującego jest zwrócić szczególną ostrożność, w okolicach przejścia dla pieszych i nie tylko. Chyba, że prawo jazdy wygrał w chipsach i przepisy ma gdzieś. Już sobie wyobrażam twój pomysł, jak policja nic nie robi, tylko patroluje każde miejsce zastawione przez samochód. Tu jest mowa o potrąceniu, to dla ciebie i plusujących dzbanów jest dziwne, że policja zatrzymała kierującemu prawo jazdy? Bardzo dobrze zrobili. Następnym razem, jak coś głupiego napiszesz, to porządnie się zastanów. Skąd się biorą takie ameby umysłowe. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  15
  jdjd(2021-03-19)
 • @jdjd - Mogłaby nawet przebiegać w tamtym miejscu, albo robić szpagat na drodze, przepisy ruchu drogowego jasno stanowią, że jak ktoś autem skręca, to musi pieszym ustąpić. Podyktowane jest to tym, że pieszy najzwyczajniej może nie widzieć auta na drodze, która przebiega równolegle do chodnika.
 • @okoniowaty - bardzo dobrze. Jeszcze powinien dostac pare pał przez łeb. Cymbały podostawali prawo jazdy i sieją zagrożenie na ulicach. Nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi w dzisiejszych czasach, ze połowa z nich to jakies imbecyle bezmózgowe. Tylko telefon w łapie i do niczego się nie nadają. Myślenie ich boli.
 • @doc - Tu najbardziej winię Policję, bo wszędzie totalny bajzel na drogach, obojętnie czy to jest w mieści, czy też poza nim. Wystarczy pięć minut jazdy obojętnie gdzie, to na każdym kroku sami kierowcy łamiący przepisy i dlatego wina jest najbardziej właśnie Policji.
 • Nie wiem czy znasz miejsce gdzie było zdarzenie, tam nie ma oznaczonego przejścia dla pieszych, dobry prawnik wybronił by kierowcę. Ja nie bronię kierowcy, ale zabieranie prawa jazdy w nie do końca jasnych okolicznościach to przesada, ponadto nie wiadomo czy pieszy wtargnął czy nie i tak można by wymieniać, nas na miejscu nie było. Mandat jak najbardziej, ale zabieranie prawa jazdy moim zdaniem jest na pokaz i dla statystyk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  9
  okoniowaty(2021-03-19)
 • @okoniowaty - Następny baran sie wypowiada. Pozniej trudno sie dziwic, ze wypadki jeden za drugim. Przejscia nie bylo wymalowanego?A moze sygnalizator ci wstawic oszolomie?
 • @doc - Tak jest barany nie potrafią jeździć zabierać prawa jazdy tym którzy mają w 4 literach pieszych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Rowerzysta 2(2021-03-20)
 • @okoniowaty - Jprdl, co za młotek. .. "Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża. " Przez jezdnię to nie znaczy po przejściu. Pieszy ma prawo przejść przez jezdnię w obrębie skrzyżowania, nawet jeśli przejście nie jest wyznaczone. Powyżej cytowany przepis ma bardzo słuszne podstawy. Nie można wymagać od pieszego, by zatrzymywał się przed przejściem i oglądał za siebie upewniając się, czy do przejścia nie zbliża się z tyłu jakiś pojazd.
 • @okoniowaty - Masz, dokształć się, zanim komuś krzywdę zrobisz na drodze: motoryzacja.interia.pl
 • @okoniowaty - Sorry, ale jak niby pieszy miał wtargnąć pod koła, skoro ma w tym miejscu pierwszeństwo? Dzbanom, którzy nie wiedzą, że skręcając w jednię poprzeczną (nawet gdy nie wymalowano tam przejścia)mają obowiązek ustąpić pieszemu, powinno się odbierać prawko, bo przez nieznajomość podstawowych przepisów stanowią zagrożenie na drodze.
Reklama