UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dla tego jestem za tym, by prawa jazdy były wydawane do 50 roku życia. Potem, przy akceptacji lekarza uprawnionego do wydawania opinii psychofizycznej. Powyżej 60siątki już wzrok nie ten i refleks.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  84
  Sprawiedliwy John(2019-12-10)
 • @Sprawiedliwy John - nie żebym sie czepiał ale dlatego piszemy łącznie, sprawdziłem -bo sam robie bledy
 • @Sprawiedliwy John - mam 63 lata i mogę sie z Toba zmierzyć na strzelnicy, na boisku i na bieżni. Każdy starzeje się inaczej. A co powiesz, jak wprowadzą prawo jazdy od czterdziestki w górę. Bo człowiek jest dojrzały i rozsądniejszy. Po prostu trzeba w każdym wieku zachować rozsądek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  4
  mm263(2019-12-10)
 • Do 50 r.ż??? Co ty chłopczyku opowiadasz! Ja mam 47 lat i czuje się młodo a ty mnie do jakis niedołężnych starców wrzucasz??? Pociesze cie ze i ty bedziesz mial 50 lat a pozniej 60 czy 70 o ile dożyjesz. Zdrowie nie jest uzaleznione od wieku. Znam wiele młodych osób borykajacych sie z problemami zdrowotnymi. Pogrzeby młodych ludzi tez przezylem , niestety
 • Ale o co Wam chodzi? Nikt nie zaprzecza, że są osoby starsze, które mają żywotność młodzieńca. Sam widziałem niejednego dziadka na oko 70 letniego, który biegał w sportowym stroju. Nie jest to niestety reguła, ale wyjątek. Jeśli wszystko z Wami dobrze tak, jak mówicie, to przecież przejdziecie dodatkowe badania bez problemu. Zamiast ganić autora komentarza, to powinniście poprzeć jego pomysł i promować zdrowszy styl życia i stać się przykładem dla innych, że można. Na naszym lodowisku często można spotkać starszego pana, który swoimi umiejętnościami przewyższa większość nastolatków. Ale kto z Was nie ma w rodzinie 60 latka, który ledwo chodzi, a rower to dla niego średniowieczne narzędzie tortur?
 • Drogi kolego jak bedziesz mieć 50 lat to zdanie na temat prawo jazdy zmienisz to pewne,ludzie młodzi myślą ze będą mlodymi cały czas(biegnie)
Reklama