UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Żeby tylko się nie okazało że to na przykład jakiś lokalny działacz opozycji bo wolne sądy zapłaczą się po swoim obrońcy demokracji i konstytucji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  40
  TeofilSkorupa(2021-04-29)
 • @TeofilSkorupa - Poranna dawka mongolskich teorii od pisowskiego trolla.
 • @TeofilSkorupa - boli główka chłopino?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  katon(2021-04-29)
 • @TeofilSkorupa - 72 lata? To skostniały komuch, więc pewnie orędownik jedynie słusznego PISu, więc może się nie obawiać prokurator Zerro go obroni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  18
  SkorufilTeopa(2021-04-29)
 • @TeofilSkorupa - Dodaj Konstytucji okrągłostołowej.
 • @SkorufilTeopa - Równie dobrze może być z działaczem opozycji.
 • @TeofilSkorupa - Kto wie czy nie jakiś totals ale oni teraz bardziej płaczą z powodu Budki, bo ten ich ora jak tylko może. Dorówna niedługo takim mocarzom intelektu jak Schetyna, Petru, i tym paniom od rzucania kamieniami w dinozaury i że jakby natura chciała to niby przekop by był. .. .. przekop i natura. .. .hmmmm,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  7
  stara skorupa44(2021-04-29)
 • @stara skorupa44 - Wiadomo, ale ludzi nieuswiadomionych politycznie i gospodarczo mogą balamucic. Dlatego ja uważam, że potrzebna jest praca nad uświadomieniem narodu. że ci państwo to albo idioci, albo co gorsza platni agenci. Czyi to my już dobrze wiemy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  TeofilSkorupa(2021-04-29)
 • Oczywiście, też tak uważam. Nawet jestem pewny, że jest Z kimś z opozycji. Bo pewnie ma orientację, jak jego idol Macierewicz, wielbiciel młodych Misków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  SkorufilTeopa(2021-04-29)
 • @SkorufilTeopa - komuch i PiS to raczej nie do pary!
 • Doprawdy? 1.Andrzej Kryże – Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. 2.Wojciech Jasiński – Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981,szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego. 3.Karol Karski (PiS)– działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym)w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. 4.Andrzej Aumiller – Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR. 5.Anna Kalata – Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie. 6.Zbigniew Graczyk – Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP – przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego. cdn.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  SkorufilTeopa(2021-04-30)
 • @SkorufilTeopa - cd. 7.Marek Grabowski – Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD)dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki. 8.Ewa Sowińska – Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR. 9.Krzysztof Zaręba – Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie. 10.Bogdan Socha – Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP – był do samego końca członkiem PZPR. 11.Romuald Poliński – kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki 12.Maciej Łopiński – Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 – grudzień 1981 należał do PZPR cdn. 13.Ryszard Siewierski – Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP – członek PZPR do końca (1990). 14.Stanisław Kostrzewski – od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS – był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15.Henryk Biegalski – nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80. 16.Jerzy Bahr – 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 – 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR. cdn.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  SkorufilTeopa(2021-04-30)
 • @TeofilSkorupa - pisiorek z małym pisiorkiem
 • @TeofilSkorupa - ty to nie zabieraj głosu bo jesteś nawiedzony kosmita
 • @stara skorupa44 - hajjjjj - to ja :)- dukowska czy to Ty tak bez składni piszesz te komentarze ???? dysleksja nadal CI dokucza? pozdrawiam Cie Paulino Hajduk. .. ..
 • A co robi twoja matka na Nowowiejskiej pod latarnią chyba dorabia nie legalnie ciągając żurom fiuty Hashtagi: #elblagon
 • Chyba jesteś pedofil a nie Teofilskorupa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bolekk(2021-05-01)
Reklama