UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dziewczynka ma złamaną nogę co zostało stwierdzone za nim karetka dotarła bo była jako ostatnia ze służb i zosia bo tak ma na imię gdyby stała na chodniku to by nie doszło do potrącenia a ona chciała uciec gdy samochód kończył ją omijać i przez zachwianie wystawiła nogę do tyłu by złapać równowagę i ta noga wpadła prosto pod tylne koło. a przyjechały wszystkie służby bo 112 powiadomiło wszystkich. ponadto 6 letnie dziecko nie powinno biegać samo po dość ruchliwej ulicy a rodzice w domu gdzie ojciec powiedział że nie może jechać z mała karetką bo pił. byłam świadkiem i uważam że opieka i sąd rodzinny powinien zająć się tą sprawą. ojciec choć wypity był pierwszy przy dziecku i jakaś kobieta która próbowała uspokoić dziecko, matka zjawiła się po dłuższej chwili i zamiast dziecko trzymała ojca małej za rękę a obca kobieta dziecko.
  • wielki mi ci swiadek dziecko nie ma na imie Zosia, po co wypisujesz bzdury nie znajac ani ludzi ani sytuacji. Matka w domu z rocznym dzieckiem i co miala je same zostawic. Nie szukaj sensacji człowieku nawet nie potrafisz sie podpisac a Twoje pewnie tez trzeba zabrac bo biega napewno po ulicy jak wszystkie inne z tamtad
  • Podejrzewam, ze to pani rodzina potrzebuje pomocy opieki czy czegokolwiek!(pewnie mnie pani zna więc proszę podać moja rodzina do opieki to się przekonamy) Dziecka 6 letniego nie da rady upilnowac na każdym kroku! Bez pozdrowień wstrentna babo. Ps. Nie było świadków prócz małego chłopca, ale teraz pani rozumy pozjadala widzę, coz życia swojego nie ma, albo na granicy nędzy, a w czyjeś wchodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Tata . (2017-08-19)
  • Podejrzewam, ze to pani rodzina potrzebuje pomocy opieki czy czegokolwiek!(pewnie mnie pani zna więc proszę podać moja rodzina do opieki to się przekonamy) Dziecka 6 letniego nie da rady upilnowac na każdym kroku! Bez pozdrowień wstrentna babo. Ps. Nie było świadków prócz małego chłopca, ale teraz pani rozumy pozjadala widzę, coz życia swojego nie ma, albo na granicy nędzy, a w czyjeś wchodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    Tata . (2017-08-19)
  • Sory ale zuzia i widzę że jesteś lekarzem i stwierdzasz fakty szybciej niż lekarz wyda swoją opinię dziewczynka ma połamana nogę w 2 miejscach i krwiaka " kobieta potracila
  • @Tata . - Zrobić każdy truteń potrafi, zaopiekować się i wychować już nie.
  • @Tata . - to ciekawe bo jeśli jesteś tym ojcem to widzę że lubisz kolorować by wybielać swoją żonkę widziałam te niby roczne dziecko jak trzymałeś na rękach mój wnuk ma półtora roczku i jest mniejszy a twoje to chyba z wielkoludem bo wyglądało na ok 3 lata. a kobieta nie potrąciła bo chłopiec powiedział policji że mała stała na ulicy i ją zachwiało a próbując stanąć wystawiła nogę do tyłu prosto w tylne koło samochodu. i jakaś sąsiadka przyszła i powiedziała policjantom że wczoraj zwracała małej uwagę bo na rolkach jeździła środkiem ulicy. a poza tym na pytanie lekarki kto jedzie z nimi karetką powiedziałeś do żonki że ty wypiłeś i niech ona jedzie! a co do mnie moje dziecko jest już dorosłe i nie wie jak wygląda szpital a tym bardziej chirurg bo nie miał okazji ich odwiedzać ja swoje pilnowałam bo to tylko dziecko a nie dorosła osoba i nie wie co wolno i gdzie wolno! rodzice są po to by je nauczyć i wychować a nie tylko 500+ i niech dzieciak robi co chce! a po matce jakoś nie było widać by jakoś się przejęła tą sytuacją!
  • @Kmp - a ty jesteś chyba tym co pouczał policjanta i zgasił się jak pet na odpowiedź którą dostał bo co kumpel rodziców czy rodzina że kłamie aby ich bronić nie było cię tam od początku całego zdarzenia!!!!!
  • Jak już to Zuzia nie Zosia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    galanonim(2017-08-19)
  • zostało stwierdzone przed przyjazdem karetki? a co ktoś aparature RTG wiózł w bagażniku ? :) Kobieto sąd rodzinny? Za dużo seriali widzę
  • na miejscu była pielęgniarka która prowizorycznie zabezpieczyła nogę dziecka. poza tym noga w łydce nie zegnie się jak ręka w łokciu przy " stłuczeniu czy zwichnięciu" takich rzeczy uczą już w podstawówce. to że ty jesteś głąbem który na zajęciach pierwszej pomocy i rozpoznawania możliwych obrażeń nie uważał, nie oznacza że każdy tak ma a pielęgniarka ma szkołę w tym kierunku więc wie co robi a rtg potwierdziło tylko złamanie! a RTG robi się głównie po to by ułatwić lekarzowi prace by wiedział dokładnie gdzie i co ma robić
  • ty glupia sasiadko szpiclu twoje dziecko jest dorosle i nawet jemu moze cos sie stac ty tak sie nieciesz bo jeszcze mozesz plakac jak zachoruje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    PANIJOANNA(2017-08-21)
Reklama