UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wiecej szkody z tym puszczniem na przejsciach niz to warte!
  • Ta bo lepiej za kierownicą D. .. wieść niż pieszemu ustąpić teraz pieszy ma pierwszeństwo typowy cwaniak drogowy jestes
  • Od kiedy to pieszy ma pierwszeństwo? Jak jest na przejściu, to je ma. Jak wchodzi na nie, to je ma. Ale poza tymi przypadkami, to g. .o ma. .. proponuję się zapoznać z ustawą. .. ona pieszych również dotyczy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Cogitans(2020-06-18)
  • @Cogitans - Ale Ty policjantów będziesz dokształcał ?! Przyjechali ocenili zdarzenie prawko odebrane. To się nazywa hrabio wyprzedzanie na pasach. Kultura jazdy kierowcy na prawym pasie i brak znajomosci kierowcy na lewym. Proste dla kierowcy widać nie dla Ciebie.
  • Dokształć się najpierw czym jest wyprzedzanie. .. dopiero wtedy otwieraj usta do wypuszczenia z nich słów. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2020-06-18)
  • I tak. .. będę dokształcac policjantów. .. bo bez względu na zachowanie kierowcy audi. .. kierowca nissana de jure nie popełnił żadnego wykroczenia. .. co już opisałem w swoich komentarzach. .. Ale ja wiem. .. w tym kraju nikt nie zna prawa. .. żadnego. .. ani drogowego. .. ani podatkowego. .. ani oświatowego. .. słowem. .. żadnego. .. nie zmienia to jednak faktu, że znajdują się jednostki, które je znają. .. a jak nie znają. .to szybko się uczą. .. więc daruj sobie takie komentarze, bo nie wnoszą nic. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2020-06-18)
  • @Cogitans - Pieszy na przejściu ma pierwszeństwo, a wypadki są przeważnie na przejściu. Nie nad czy obok.
  • No właśnie. .. pieszy. .. nie rowerzysta. .. na przejściu. .. nie przed nim. .. nie obok niego. .. 1iec każdorazowe zatrzymanie pojazdu przed przejściem dla pieszych, w przypadku, gdy nie ma nim pieszego, to łamanie prawa. .. mylę się? No może ja tak. .. Ale prawo nie. .. a niektórzy piesi mają wrażenie, że mają pierwszeństwo zanim wkroczą na przejście. .. a ta rowerzystka miała wrażenie że ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych. .. co więcej. .. policja uznała, że tak jest. .. to chyba coś tu nie gra. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-06-18)
  • @Cogitans - Nie popluj się dzieciaku. Wyprzedzanie przed przejściem potocznie na pasach; )Bez odbioru tumanie widać mądrzejszy od mundurowych na codzień pracujących z kodeksem drogowym.
  • @Cogitans - Daruj sobie te brednie. Kierowca Nissana pewnie bezkarnie takich manewrów wykonał x razy narażając zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Dziś skończyło się wypadkiem ekspercie.
  • Żal mi Ciebie. .. .być tak ograniczonym człowiekiem, którego stać jedynie na wyrzucenie kilku epitetów, w dodatku obraźliwych. .. .to musi boleć każdego dnia. .. .rodziny Twojej równiez mi żal. .. .bo wstydu musi mieć całe mnóstwo. .. . A mądrość. .. .no okazuje się, że niejednokrotnie przeciętny obywatel jest "mądrzejszy", jak to określiłeś od policjanta, choć w tym przypadku znowu nie potrafiłeś się wyrazić, bo w kontekście tzw. Kodeksu drogowego, tj. Ustawy prawo o ruchu drogowym i codziennej pracy z nim raczej ma mowy o mądrości, a o wiedzy. .. .Ale. .. .w obliczu początku Twojej wypowiedzi nie powinno to dziwić. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-19)
  • Mógł wykonać takich manewrów x do potęgi n razy w przeszłości. .. .i mógł to robić bezkarnie. .. .tylko jakie to ma znaczenie dzisiaj? Jakie to ma znaczenie w obliczu prawa? Może, ci, którzy hipotetycznie popelniali jakieś wykroczenie powinni być karani bez patrzenia na prawo? A jak za dzieciaka podbieralo się cukierki, to w zasadzie, dzisiaj nie ważne czy się jest złodziejem czy nie. .. .można iść za kradzież do więzienia. .. .. to jest właśnie Twoja logika. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-19)
  • @Cogitans - Kolega Twój potrącił tą kobietę, że się tak podniecasz. Wyprzedził tumanie. .. jadąc prawym pasem za Audi wykonał manewr na lewy i bum w człowieka na pasach. Koniec historii. W obliczu Twoich wypocin epitetów h. .. itd. nic mnie już nie zdziwi. Żal mi Ciebie żałosny pacjencie. Inteligencja szpagatowa. Nadal kierowca Nissana niewinny ?
  • Jak mógł wyprzedzić stojący pojazd? Czytać nie umiesz? Swoje epitety skieruj do Siebie, bo tylko Ty na nie zasługujesz. .. i kierowca nissana nie jest moim kolegą. .. nawet nie znam człowieka, ale uważam, że sprawiedliwość dotyczy wszystkich jednakowo, a nie jednych tak a drugich inaczej. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-19)
Reklama