UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawa interpretacja, gdyby potrącił pieszego, to czyja byłaby wina. Pewnie tego co się zatrzymał, żeby przepuścić? Bo przecież nikt nie złamał przepisu zakazującego wymijanie pojazdu, który się zatrzymał w celu przepuszczenia pieszego? Pieszych w naszym pięknym kraju się nie przepuszcza, bo to ja jestem PAN i jadę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ale buractwo(2020-06-19)
  • @Ale buractwo - Gdyby babcia miała wąsy, to pewnie według Ciebie byłaby dziadkiem. .. ? Zgadza się. .. ? Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. .. wskaże tylko jedno. .. pojęcie wymijania nie jest Ci znane. .. o dalszej znajomości przepisów już nie ma nawet co rozmawiać, bo na przejściu wymijać się można. .. Ale całej reszty pisać mi się nie chce, z uwagi na fakt, że pewnie i tak nie pojmiesz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-06-19)
  • @Cogitans - Buahahaha. .. a ty co? Prawnik jesteś, że czepiasz się określeń? Wszyscy zrozumieli o co autorowi chodziło, tylko nie pan "bezmyślny"
  • @Arko - Wytłumacz mi. .. czy Ty chcesz rozmawiać o hipotezach czy zdarzeniu faktycznym? Chcesz mówić o tym, co mogło być czy tym co jest? Ocenia się czyn człowieka po tym, co mogło być czy po tym co jest? Zdarzenie było takie, że potracono rowerzystę (nie pieszego). Rowerzysta był w miejscu, w którym nie miał prawa być. Audi zatrzymało się. Mogły być 2 powody:zobaczyl kierowca rowerzystę przy przejściu i się zatrzymał (złamał prawo)lub rowerzysta był na przejściu (złamał prawo i wymusił to samo na kierowcy audi). W pierwszym przypadku główna wina jest po stronie kier. Audi-w drugim po stronie rowerzysty. Gdyby tam był pieszy, to rozmowa byłaby inna, ale nie było. Kara ma być?Czy ma być sprawiedliwa?bo jak ma być, to "krzyczę komu wróć", a jak ma być sprawiedliwa-to opieramy się na faktach, a nie domniemaniach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-06-19)
Reklama