[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Współczuję właścicielowi !!! Módl się abyś nie miał ponad normę tzw. obciążenia ogniowego. .. jeśli straż da taką opinię i jeśli masz ubezpieczenie, to możesz nie dostać odszkodowania.
  • Jeszcze ja. .. zabrakło mi kiedyś 300 kG obciążenia ogniowego ( 3 palety drewniane ), aby mnie poza odmową ubezpieczenia, prokurator P (Rodo), nie wsadził mnie do więzienia. Jeżeli chcesz porozmawiać na ten temat, to poproś Port El o telefon do mnie. Wyrażam zgodę. Pozdrawiam.
Reklama