UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To żenujące zarobki za odpowiedzialność za czyims malym dzieckiem, rodzic z 1 sobie rady dac nie może, a tu wymogi ! Kazdy ma prawo i musi walczyć o swoją godność i wybagrodzenie za pracę! Podwyżka to nie nagroda, i obowiązek pracodawcy, a jak mu się pracownik nie podoba to niech ma odwage go zwolnic z roboty a nie obcinać, wycinać i docinać! Rodzice murem za żłobkami!
  • Nie zasługujecie !Podwyżki tylko dla pań, które gotują i sprzątają w żłobkach i przedszkolach.
  • No to sobie proszę wyobrazić, że ja pracuję w żłobku, zajmuję się dziećmi, przebieram pampersy, nakładam jedzenie, sprzątam sale, korytarz, szatnie, łazienki i prowadzę zajęcia edukacyjne. To mi się należy czy nie należy według Pana/Pani?. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ja56789(2021-12-16)
  • @Ja56789 - Możecie sobie założyć i 5 czarnych koszulek. Rząd robi od 2 lat co chce z całym krajem. A wy się obudziliście teraz? I co, 200 brutto podwyżki da i wszyscy zadowoleni? Rząd do obalenia a nie czarne koszulki nosicie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    PiesekLeszek(2021-12-16)
  • @Ja56789 - Nie dać wam ani grosza. Może wtedy otworzycie oczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    PiesekLeszek(2021-12-16)
Reklama