UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Panie Prezydencie Miasta Elbląga! Największym brakiem klasy jest próbowanie utrzymania swojego stołka kosztem najbiedniejszych ludzi w mieście, czyli pańskich pracowników samorządowych, pracujących za pól miski ryżu! Nie jeden mocarz potknął się albo spadł na dno nie szanując ludzi pracy, czyli plebsu. Tak, bo traktuje Pan pracowników samorządowych jak plebs. Panie Prezydencie, Pan nie zna zadań jakimi obarcza Pan swoich pracowników!? Pańskie wspólne z Panem Pietrulewiczem działania nie mające nic wspólnego z racjonalnym zarządzaniem generują potężne koszty. I gdzież jest teraz sprawca tego zamieszania? Rozumiemy, że to była samowola ignoranta ?:(Dostał ciepłą posadkę. , bo trzeba było zamknąć mu twarz. I zamierza Pan teraz obciążyć tymi kosztami pracowników samorządowych? Nie liczymy na to, że weźmie Pan na klatę. Nie stać Pana na taka postawę. Autokratyczne, nieracjonalne rządy to niegospodarność i naruszanie prawa.
 • A co ma sie zwolnić bo pandemia ?! Populizm aż żal.
 • „Nikt nie twierdzi, że będzie to proste i przyjemne, a potem wystarczy tylko spijać piankę sukcesu. Jako przykład warto przytoczyć CUW Powiatu Kętrzyńskiego. Projekt tworzenia CUW został zakończony w 2015 r. i obejmował obszary takie jak księgowość, kadry, płace, zakupy i usługi IT. Zakres jednostek podległych pod jeden CUW to 11,w tym 4 szkoły, Młodzieżowy Dom Kultury, Biblioteka Publiczna czy Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji. Po wprowadzeniu wspólnej obsługi, jednostce samorządowej udało się uzyskać 20% redukcji kosztów zakupu usług dla regionu. Aby uświadomić sobie, jak znaczne procesy CUW może obsługiwać, to w tym konkretnym przypadku (Powiat Kętrzyński)jest to rocznie 9500 dokumentów księgowych, obsługa ok. 370 umów o pracę czy 91 podpisanych umów na dostawę usług i towarów”. No i co można? Można!
 • No i cóżeś człowieku tym wpisem osiągnął?
 • Władze miasta już, dawno nie Mają klasy i kasy. .. .Ale chcą ratować swoje tylki. .. Kosztem. Najuboższych. .Tylko że naubozsi w końcu pójdą po rozum do głowy i zrobią porządek. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Witold 2(2020-05-21)
Reklama