UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Lenin nie zyje, Stalin nie zyje, naczelny Faktow i mitow skazany na 10 lat i skad towarzysz @kolinski ma czerpac "wiedze" ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  7
  Wredny_typ(2019-08-16)
 • @Wredny_typ - Ty czerpiesz wiedzę z tv Pis
 • RobertKoliński @Wredny_typ - Całkowity brak oleum tam, gdzie normalnie być powinno - przecież Lenin jest Wiecznie Żywy, zaś "Fakty i Mity" są jak PiSowski karzełek reakcji przy gigancie postępu, którym jest choćby tygodnik NIE red. Jerzego Urbana, oby żył nam 200 lat!:) Nawiasem mówiąc, to towarzysz Koliński, w przeciwieństwie do PiS-brunatnego nacjo-oszołomstwa, korzysta z licznych i bardzo zróżnicowanych źródeł informacji (dlatego regularnie i bez wysiłku bije na głowę umysłowe kaleki prawicy;), nie zaś tylko korzysta z sesemesowego "przekazu dnia" z Nowogrodzkiej i jąka się potem bezradnie publicznie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  9
  RobertKoliński(2019-08-16)
 • @RobertKoliński - Mógłby Pan podać źródła swoich informacji, chętnie również z nich skorzystam. Pytam się serio.
 • RobertKoliński @PN - To zależy w jakiej sprawie konkretnie, bo źródła dostosowuje się do potrzeb i okoliczności, ale generalnie to najważniejszymi będą a) karta biblioteczna, b) literatura naukowa i c) rzetelna publicystyka prasowa i radiowo-telewizyjna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  6
  RobertKoliński(2019-08-16)
Reklama