UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zdradzili rolników szukają wspólników w mieście. Kto za Kosiniakiem będzie robił do 75 lat, a średnia życia 72lata. Emerytury nie będzie, chyba że na Dębicy. Brak wstydu.
  • @z-b - Wolę z Kosiniakiem do 75 oku pracowac niż z nierobami, którzy teraz tylko okradają pracujących, okradają nas z ubezpieczeń, a promują nieróbstwo. A tfuuu
  • Człowieku ile ty masz lat. Piszesz że cię okradają. Kiedyś robiłem za 3zł/h to był wyzysk. PSL to rzekomo partia rolników, dostali kopa. Teraz szukają zwolenników gdzie się da. Jak będziesz miał 65 lat i nie będzie zdrowia to docenisz różnicę 5 lat wcześniej na emeryturę, anie 75.W tym wieku o ile dożyjemy to w domu opieki srając pod siebie.
  • @ZBI - A co 65 letni człowiek to już niedolezny, zobacz ilu pracuje po 65 i nie chcą iść na emeryturę. No bo chciałoby się w wieku 60 lat pójść na emeryturę i dalej pracować, to się marzy. I wtedy byłby krzyk, że nie pozwalają, a ja mogę! Najlepsza partia na dzień dzisiejszy, najlepszy kandydat. Nie to co ci z pisu!
  • Zobaczymy jak dożyjesz 75 lat. W prawie jakie teraz obowiązuje nie musisz iść na emeryturę w wieku 65lat mężczyzna i 60 lat kobieta, jeśli ktoś ma chęci może pracować dalej biorąc emeryturę. Tylko co powiesz tym którzy już nie dają rady, lub kobietom które urodziły i wychowały 4 i więcej dzieci.
Reklama