UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Hahahahahaha 12 lipca 2020 w Polsce wygrywa Trzaskowski a wszyscy zwolennicy Dudy padają na zawał. I nastanie wkoncu normalnosc. Czego Panstwu i sobie serdecznie zyczę. Milego weekendu.
 • A co wielkie państwo z Gdańska szuka w Elblągu. Przyjaciele się znaleźli. Klika Wróblewskiego, nic nie robią dla tego miasta tylko balują za naszą kasę. To właśnie Wróbel zabrał ludzi pieniądze w oświacie. Pora żeby ta klika zniknęła z miasta. Sprzedają każda działkę, trawnik w mieście dla Mytycha.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  1
  Ma.Ga(2020-07-04)
 • To może podaj swoją definicję normalności, jeśli uważasz, że rządy PO to normalność. Odśwież może sobie dialgi przedstawicieli PO z taśm nagranych w restauracji SOWA, dorzuć do tego aferę reprywatyzacyjną i mafię vatowską, a także zachowanie posła Nitrasa. Czy to jest Twoja definicja normalności? To ja dziękują za taką normalność!
 • a słyszałeś co pinokio mówił w restauracji? może odsłuchaj sobie, jest w necie. Co do afer, to teraz są lepsze, a vat to ściema, skończył się, lecimy na deficycie. Nitras świetnie się zachował, inaczej ta łamaga kaleta spadłby i coś sobie zrobił - powinien Sławkowi podziękować. Otwórz oczy i spójrz na rzeczywistość pisowską, to zobaczysz na co głosujesz. ..
 • Jeżeli sytuacje z Nitrasem oceniasz ten sposób, tvp nie na sensu wchodzić z Tobą w żadną polemikę na temat poglądów politycznych.
 • Będzie płacz miłośników z po psl i innych. To pewne zawalow im nie życzy (służba zdrowia trochę slabowata). Tylko trochu rozumu. Tobie też.
 • Ty masz schizoidalne zaburzenia osobowości i powinieneś zamieszkać w folwarku zwierzęcym razem z Rudym, Czaskowskim, i Kichawą. Precz z Elbląga - masz już opłacony bilet w jedna stronę na Kamczatkę i białe niedźwiedzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Valdi don(2020-07-06)
Reklama