UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • admin Czytelników przerażonych dużą liczbą komentarzy popierających jednego z kandydatów i postponujących jego przeciwnika pragnę uspokoić, że w większości pochodzą one z jednego warszawskiego IP. Farmy troli, to nie jest coś co występuje tylko za naszą wschodnią granicą :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    24
    admin(2020-07-04)
  • @admin - To straszne, wręcz żenujące, że właściciel portalu społecznościowego zdradza informacje, skąd pochodzą komentarze, podając miasto zamieszkania, jestem przerażona. Czyli można mieć wolne myśli dopóki są one zgodne z wizją właściciela? A gdzie ochrona danych osobowych czytelników? I jeszcze jedno - dla równowagi proszę o informację z jakiego miasta piszą trole opozycyjne? Teraz Pan może poda z jakiego adresu piszę ja? Kto wie do jakich celów właściciel portelu wykorzystuje nasze numery IP? Może ustala również nasze adresy zamieszkania? Zaczynam się bać, że wyrażając swoje poglądy polityczne mogę paść ofiarą przestępstwa? Jeśli portel woli mieć tylko komentarze opozycyjne pod swoim artykułami, to proszę kasować komentarze zwolenników p. Dudy, ale proszę nie zdradzać informacji, które powinny być objęte tajemnicą dziennikarską z uwagi na RODO.
  • @admin - Typowe SBckie podejście, nie co? a kto?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Weteran Solidarności(2020-07-04)
  • admin Droga Pani, nie zdradziłem ani jednej informacji, która naruszałaby ochronę danych osobowych czytelników. Z mojego wpisu nie wynika nawet, na rzecz którego z kandydatów pracuje ta farma troli. Jak widać z tych setek komentarzy można mieć zdanie zgodne z moimi poglądami (jakie by one nie były), jak i te zupełnie przeciwne. Proszę więc nie zachowywać się jak przysłowiowe nożyce. Zapewniam też Panią, że nie mamy zamiaru kasować żadnych komentarzy, które nie stoją w sprzeczności z netykietą, nawet wtedy kiedy będą nawoływać do głosowania na Donalda Trumpa, chociaż osobiście uważam go za (...).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    13
    admin(2020-07-04)
  • Ta pani pewnie pracuje w tej formie troli i dostaje dwa złote za wpis. Teraz się boi, że straci źródło przychodów i pieprzy jak poparzona. Przecież tu na portElu admin publikuje głownie komentarze popierające Dudę, a bezczelne babsko pie. .. rzy o wolności słowa i o RODO.
  • Oj zabolało pisowskiego trola odkrycie prawdy, którą i bez admina każdy czuje w tych komentarzach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    KatNaIdiotów(2020-07-04)
  • @admin - Szanowny panie W, jest coś takiego jak tajemnica dziennikarska. Ludzie i tak wybiorą tego który będzie wydawał się bardziej wiarygodny. Obaj kandydaci rozdają na prawo i lewo choć nic rozdać nie magą bo nic nie mają. Pozostawmy rzecz biegowi wypadków bez wspomagania.
  • Jako czytelnik portelu mam prawo wiedzieć, czy te komentarze są "naturalne", czy pochodzą od ludzi, którym się płaci za kształtowanie opinii wyborców. Czepiasz się kobieto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    le-karz(2020-07-04)
  • A jaką to tajemnicę dziennikarską admin zdradził? Że tu są trole z Warszawy? Hue hue. Weź się gościu walnij w łeb!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    KatNaIdiotów(2020-07-04)
  • @admin - Rozumiem że nieśmiało chciał pan zażartować dokonując tego porównania bo jakoś nie bardzo mogę sobie wyobrazić że pan tak na poważnie.
  • @KatNaIdiotów - Język plebejuszy nie powinien tu używany bo to nie magiel szanowny elbląski Kacie.
  • Bezszczelny to możey Ty jesteś. Ja swoje myśli wyrażam dobrowolnie i nikt mnie nie opłaca, a na życie zarabiam ucziwą pracą. Ponadto po raz pierwszy raz w życiu odkąd PiS wraz z Solidarną Polską, Porozumieniem i prezydentem Dudą przejęli władzę w Polsce czuję się bezpiecznie. Wygrana prezydenta Dudy to konieczność i jedyna możliwość, aby raz na zawsze oczyścić Polskę z pozostałości komunistycznego ustroju. Tyle w temacie.
  • Bla bla bla, jak Duda wywali z Trybunału Konstytucyjnego komunistycznego prokuratora to uwierzę w twój bełkot. No ale dlaczego miałby go wywalać skoro go sam tam obsadził! Nie chrzań mi więc tu o komunistycznych złogach.
  • Robię to dobrowaolnie i w ramach wolontariatu. A Wam POwskim trolom tylko 2 zł płacą? Oj to strasznie mi was żal, dlatego na ilość komentarzy idziecie, a nie na ich wartość i sens. Ubolewam nad Waszym losem.
  • @admin - Zastanawiam się nad tym, dlaczego pana tak bardzo interesują IP adresy, po co i dlaczego pan to sprawdza??? Ciekawy jestem pana odpowiedzi !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    dociekliwy(2020-07-05)
  • admin @dociekliwy - Z przyjemnością odpowiem. Lubię wiedzieć, co się dzieje na forum wydawanej przeze mnie gazety i sprawdzać czy nie jest ona wykorzystywana do manipulowania poglądami naszych Czytelników. Jeśli widzę dużo podobnych i jednostronnych komentarzy, to uważam, że uczciwie będzie poinformować czytających to forum, że poddawani są zorganizowanej operacji-manipulacji.
  • Ty jednak jesteś idiotą?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kat_Na_Idiotów(2020-07-06)
  • @KatNaIdiotów - Zgadzam się z Adminem, a ty pamiętaj, że Kat Na Idiotów jest tylko jeden.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kat_Na_Idiotów(2020-07-06)
Reklama