UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ ktoś. Jak odpowiadasz na wpis to odpowiadaj w temacie. Mój komentarz dotyczył kagańca jaki PiS zakłada na artystów i ich sztukę teraz a niebawem dociśnie. Dam przykład. Stosunek władz do Olgi Tokarczuk. Gdyby mogli to w ogóle by nie poinformowali o nagrodzie Nobla a jej twórczość wygumkowali – i pewnie tak niebawem zrobią. Władza i TVP robiła wszystko aby zmarginalizować nagrodę, jej twórczość i nie transmitować w TV niczego z tego wydarzenia i spotkań noblistki po powrocie do Polski. Już jest w szufladce-artysta zwyrodniały. Ty zaś o historii transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa PN w upadłości i muzyce. Warner Music kupując PN uratował to dziedzictwo przed zniszczeniem, coś zainwestował i dał pracę plus parę innych dobrych rzeczy. Napisałeś aż 80 mln zł. za odkupienie. Dziedzictwo jest skarbem. PiS potrafił dać 2 miliardy dla TV na kampanie PAD. PiS potrafił kilkadziesiąt milionów wydać na drukowanie/ dla wielu bezprawne/ kart wyborczych co w śmietniku wylądowały, setki milionów na najdroższe zakupy i robić przelewy w 20 minut. 80 milionów to za dużo za dziedzictwo? Nie stać PiS? Napisz czy kupili? W necie historia kończy się w 2018r. nic więcej nie znalazłem. I na koniec. Czy zwolennicy PiS potrafią napisać choć jeden komentarz nie odnoszący się do historii PO a odnoszący się do oceny teraźniejszości i przyszłości kultury i sztuki np.
  • @Cz - Najlepiej dla Was PO przeszłość zostawić w tyle, bo nie była ona kryształowa. Ówczesny rząd PO-PSL mógł wspomóc polska wytwórnia, kiedy miała problemy finansowe kwota 2 mln zł i przekształcić w instytucje kultury, alerozmowy w rządzie tak długo trwały, że doszło do upadłości, a następnie do sprzedaży za śmiesznie niska kwota 8,1 mln. To PO-PSL nie mieli wtedy 2 mln zł na ochronę dziedzictwa narodowego postaci polskiej muzyki, a teraz nagle okazuje sie ze wartość polskich nagrań to 80 ml zł, bo tyle chce amerykańską wytwórnia? Naprawdę nie widzisz w tym problemu, że PO sprzedawali wszystko co tylko mogli i to za bezcen? Żądasz nie mówienia o przeszłości, bobhest niewygodna. Najpierw trzeba przeszłość rozliczyć. Nie ma przyszłości bez przeszłości.
  • @Cz - ble ble ble. Żaden Noblista nie jest wart najmniejszej uwagi jeśli nie ceni społeczeństwa i kraju w którym żyje i mieszaka. Podobnie jest z politykami. Jak mam głosować na człowieka który pisze donosy do KE na własny kraj.
  • @Cz - Nie kłam. W TVP była transmisja wręczenia nagrody dla pani Tokarczuk. Były z nią również wywiady. Domyślam się, że nie wiesz o tym, bo nie oglądasz TVP i nie musisz twój wybór, ale przynajmniej nie kłam, bo wówczas jesteś niewiarygodny.
Reklama