UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Czyżby zaczęły się w końcu słuszne POrządki w POst-styropianowym, neoliberalnym, wrogim człowiekowi a przyjaznym kombinatorom wszelkiej maści, oligarchom i wyzyskiwaczom ludu pracującego miast i siół, patoprawicowym państwie? Chciałbym w to wierzyć. Pan prezydent Wróblewski mówi: - Każda kontrola może wykryć jakieś nieprawidłowości. Ja mówię na to, że dlaczego wobec takiego takich kontroli w ZBK, tej elbląskiej jaskini aspołecznej nieprawości dotąd nie było?! Przecież takiej Stajni Augiasza, to się nie czyści za jednem POsiedzeniem, azaliż! #SocRev, #TaxTheRich! Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    56
    RobertKoliński(2022-01-24)
  • @RobertKoliński - Strasznie nudny jesteś. Te same "oklepane"frazesy w prawie każdym wpisie.
  • @RobertKoliński - Weź się w końcu do jakiejś uczciwej pracy. Rodzina się musi za ciebie wstydzić, biedni ludzie, powinni ci odciąć dostęp do Internetu, a w szczególności do FB. BTW: wielka lewica ma 6% w sondażach, jak dobrze pójcie to znikniecie w przyszłym roku ze sceny politycznej, a im więcej twoich farmazonów, tym więcej ludzi zobaczy jakie karły intelektualne są po lewej stronie. Dziwne, że Razem jeszcze się ciebie oficjalnie nie wyrzekło, tak im szkodzisz, że czasem mi się wydaje, że jesteś agentem konfy. Hashtagi: #jc
  • Wyrzeknie wyrzeknie już do Adriana doszły informacje na temat chamstwa owego towarzysza
  • @RobertKoliński - Przyjdzie czas że wezmą się za ciebie i twoje oszczerstwa oskarżenia wielki komunisto bez sukcesów z samymi porażkami życiowymi
  • RobertKoliński Obawiam się, że nie dacie rady, bo ja po prostu nie robię szwindli, cieniasy:)[Jeden na ludzi, drugi na POtwory!] #SocRev Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    RobertKoliński(2022-01-24)
  • @RobertKoliński - A życie na koszt podatników to nie szwindel?
  • RobertKoliński I zaprawdę powiedział im tow. Pan: - Idź i nie grzesz wincyj; #SocRev Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    RobertKoliński(2022-01-24)
  • @RobertKoliński - Słuszny porządek to pogonić lewaków takich jak Ty. Weż sie siusiumajtku za pracę pokaż ze coś potrafisz poza trolowaniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    elblażanin(2022-01-24)
  • @RobertKoliński - nie robisz szwindli bo nie masz jak. Nikt ci nic nie daje poza biednymi rodzicami. W twoim przypadku szwindel to branie zasiłków z MOPS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    elblażanin(2022-01-24)
  • RobertKoliński @elblażanin - A było naonczas głośno o tem na Wschodzie, i nauczał ich wtedy głosząc Słowo: - Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Putin twój, który widzi twoje IP w ukryciu, odda tobie. W dwójnasób; #OtoSłowoPańskie Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    13
    RobertKoliński(2022-01-24)
  • @RobertKoliński - Koliński stary byku odpowiedz nam na jedno tylko pytanie, bądź odważny - kiedy znajdziesz pracę i przestaniesz żyć z naszych podatków?
  • zobaczcie jak biedaczka zaszczuliście - nie wie co mówić, to mówi niewyraźnie :D
  • @RobertKoliński - Krzysztofie G. Jak masz firmę, zgłaszaj się do przetargu. Masz moje poparcie. Lokator glonów.
  • @RobertKoliński - socjalizm wyznacza kierunek rozwoju ludzkości ? hitler i jego lewi kolesie też tak mówili no i wyznaczył ten rozwój, stalin i jego lewi kolesie też tak mówili i też wyznaczył, szkoda tylko że portel nie banuje głupka kolyńskiego a nawet współpracuje wrzucając różne dziwne Lewe akcje typu posłaneczka bez mózgu składa kwiaty pod pomnikiem prl-u, czyli chwali ich mocodawców z kremla, armii czerwonej itd czekam na kogoś kto będzie hitlera wychwalał bo przecież mu wolno, POlacy to jednak bardzo głupkowaty naród
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    POlacy(2022-01-25)
  • @RobertKoliński - Watpię. Myślę, że bardziej chodzi o to, że ostatnio dość głośno było o tych instalacjach, ich stanie i przedłużających sie (mimo zimy)remontach tychże. Teraz obecna ekipa chce chyba oznajmić, że - ''co złego to nie my '', a winni to już odeszli w niebyt, więc dajcie nam święty spokój. Chyba cos w tym guście.
  • RobertKoliński Tak też POdejrzewam - jednakowoż, winnych zawsze rozliczać trzeba! Bez względu na ustrój!:)[Tow. I sekretarz Edward Gierek płakał, jak memował. .. ; ] #SocRev Hashtagi: #TakBylo, #NieCzytaszLenina, #NieIdeZtobaDoKina!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2022-01-25)
  • @RobertKoliński - Robert szanuję każdą twoją wypowiedź bo tak jestem wychowany czasem coś ci odpiszę ale nie zawsze, ale weź człowieku zastanów się jak dodajesz jakiś obrazek do komentarza zastanów się czy wypada. dodając obrazek z "czerwonym katem"to tak jak byś dodał obrazek z Adolfem H. ci łajdacy nie zasłużyli nawet na to żeby z nich żartować - a Ty po prostu chcesz by było fajnie. Wiem że mi odpiszesz więc nie wykręcaj się teraz wykładem co miałeś na myśli tylko po prostu przyznaj, że takich bydlaków nie należy w żaden sposób ukazywać nawet w formie żartu.
  • @RobertKoliński - "czerwony kat"= feliks dzierżyński
  • RobertKoliński @Luc. - Ale to jest kompletna nieprawda - Feliks Edmuntowicz Dzierżyński jest jedną ze znamienitszych, a na pewno jedną z najbardziej niedocenianych i przez prawicę oplutych postaci z naszej historii. Jestem w stanie to oczywiście nawet udowodnić naukowo i historycznie, ale jeszcze nie teraz; Polska jeszcze nie dorosła:)Na początek polecam lekturę jego biografii autorstwa Bogdana Jaxy-Ronikiera, od którego tytułu książki - "Dzierżyński. Czerwony kat. "- wzięła swój początek ta durnowata i nieprawdziwa mitologia właśnie. Nawet sam autor, choć prawak i reakcja, dość ciepło pisze w niej o Dzierżyńskim, który mu bodaj dwu- czy nawet trzykrotnie uratował życie podczas rewolucyjnej ruchawki, w tym raz, kiedy na pewno powinien dostać on tzw. czapę - złapanemu za szpiegostwo, do czego się nawet potem przyznaje:)W IPN-państwie historia służy tylko do walki politycznej, a to są bzdury przecież, prawakom nie zależy na prawdzie historycznej, tylko na nagonce i szczuciu na wszystkich innych w politycznym celu. Tak się nie da poważnie debatować; Hashtagi: #historia, #TakBylo, #SprawiedliwoscTowDziejowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2022-01-25)
  • @RobertKoliński - ja to wszystko wiem ale inaczej interpretuję bo podejrzewam że wspomniany przeze mnie Adolf też miał jakieś dobre (drobne)uczynki na koncie typu: dokarmianie kotów a może przeprowadził staruszkę przez jezdnię i mimo to był bydlakiem i takim pozostanie. Robert czy ty byś chciał żebyśmy powrócili do czasu gdy część Najjaśniejszej była pod władzą Rosji ? bo nie wątpliwie ów Feliks się wtedy odnajdował a Ty pochwalasz jego dokonania.
  • RobertKoliński @Luc. - To może uzasadnij nam tu najpierw - przekonująco, a najlepiej naukowo - swoje zoologiczne a ipeenowskie przekonanie o tym, że "Dzierżyński był bydlakiem", a potem pośmiejemy się dalej, ok?:)#Fakty, #Ludzie, #Pinionszki; Hashtagi: #ZnanePOmylki, #historia, #TakBylo, #libki, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2022-01-26)
  • @RobertKoliński - po prostu - współtwórca Rosji, niegdyś polska półsierota a potem kat Polaków. , no tak, niby uratował J. P.
  • @Luc. - i pytam po raz kolejny bo nie odpowiedziałeś: Robert czy ty byś chciał żebyśmy powrócili do czasu gdy część Najjaśniejszej była pod władzą Rosji ?
  • @RobertKoliński - @RobertKoliński - "Feliks Edmuntowicz Dzierżyński jest jedną ze znamienitszych, a na pewno jedną z najbardziej niedocenianych i przez prawicę oplutych postaci z naszej historii". .. zakładając, że chodzi o historię komunizmu i bolszewizmu. Jednak on w pełni na te "plucie"sobie zasłużył jak i cała "EKIPA"za jego czasów. Bronienie takiej postaci. .. .to poziom tej samej miary jak bronienie Lenina, Stalina, Hitlera, Mao, Pol Pota, Bandery, Szuchewycza i innych skrainych "bohaterów"itp.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    androsyl(2022-01-27)
  • RobertKoliński @androsyl - Brednie. Hashtagi: #patoprawica, #ruja, #porubstwo, #OrgioSzuris
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2022-01-31)
Reklama