UWAGA!

Protas o Elblągu

Elbląg, Protas o Elblągu
fot. Anna Dembińska

Dziękuję mieszkańcom Elbląga za poparcie w wyborach samorządowych. To również dzięki Państwa głosom będę miał zaszczyt ponownie sprawować urząd marszałka województwa – powiedział Jacek Protas, wybrany dziś (30 listopada) na marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

Jacek Protas kandydował do Sejmiku Województwa z naszego okręgu wyborczego, obejmującego Elbląg oraz powiaty elbląski, braniewski, bartoszycki i lidzbarski (mieszka w Lidzbarku Warmińskim). W wyborach samorządowych 21 listopada uzyskał największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów do Sejmiku z całego województwa. Za kandydaturą Protasa głosowało również wielu elblążan.
       – Doskonale zdaję sobie sprawę z emocji, jakie towarzyszą niedzielnemu głosowaniu w Elblągu powiedział Jacek Protas. – Chcę podkreślić, że w najbliższych latach to właśnie Wasze miasto może odgrywać rolę lidera rozwoju gospodarczego w województwie warmińsko-mazurskim. Kluczem do poprawy sytuacji ekonomicznej Elbląga jest nowy model zarządzania miastem oraz efektywna współpraca marszałka i nowego prezydenta Elbląga. Jestem przekonany, że Grzegorz Nowaczyk gwarantuje najwyższy poziom współpracy ze strony elbląskiego samorządu i jako marszałek województwa będę miał w nim partnera do realizacji polityki regionalnej. Doskonale zdaję sobie sprawę ze skali oczekiwań, jakie mają mieszkańcy regionu. Dziś cała Polska i nasz region są w okresie modernizacji, nadrabiamy stracony czas i głęboko wierzę, że nowoczesne zmiany nastąpią również w Elblągu. Już wyniki pierwszej tury wyborów w Państwa mieście pokazały, jak wielkie jest społeczne oczekiwanie na szybszy rozwój Elbląga. Od wyników głosowania w niedzielę i Państwa udziału w wyborach zależy w jakim tempie będzie rozwijał się Elbląg. Raz jeszcze dziękując za poparcie, zachęcam do wzięcia odpowiedzialności za przyszłość miasta i mądrą decyzję w drugiej turze wyborów prezydenckich – dodał Jacek Protas.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • nie ma za co, ja na Ciebie nie głosowałem i na Twojego małego pupilka także nie zagłosuję.
 • No i co się stanie jakprezydentem nie zostanie pan Nowaczyk. A zapewne to że przebudowa ciągu ulic 503 Pocztoawa-Browarna-Mazurska nie dostanie dofinansowania:( że o tranwaju na 12-go lutego zapomnimi na jakis czas oraz że inne projekty mogą być nedofinansowane. Zobaczymy jak ważny jest dla pana marszałka Elblag. Kolejne wybory za 4 lata:)
 • To ciekawe, co mówi pan marszałek a co robił do tej pory? IGNOROWAŁ elbląskie projekty, co jeszcze jest w stanie powiedzieć aby ogłupić Elblążan, ja to obieram jako szantaż i to perfidny.
 • Przyjechał zobaczyć co jeszcze da sie wyniesc z Elbląga do Olsztyna?Gdzie nasze 2 szynobusy?-oczywiście w Olsztynie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ELBLĄG DO POMORSKIEGO!(2010-11-30)
 • to zwykła agitacja przed kolejną turą wyborów i reszta jak zwykle puste słowa bez pokrycia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gość realista(2010-11-30)
 • Ty protas to się nazywa szantaż jak nie wygra koleżka to olejesz elbląg czyli te wszystkie zażuty do słoniny należy kierować do PROTASA i kolesi z olsztyna. Słonina nie jest wasz koleś więc nie moze nic zdziałać. pamiętaj że twój mały ryceżyk lubi skakać z kwiatka na kwiatek i mam nadzieję że jak nie daj boże wygra to CIE WYDYMA
 • jak Elblag chce żeby 72 letni dziadek dalej bawił się w prezydenta to im pozwólmy, więcej zostanie dla powiatów ościennych
 • Zgroza! W Olsztynie 38 % zdobywa odrażający typ oskarżony o gwałt i molestowanie, w Elblągu dalej chcą na prezydenta słaniającego się na nogach staruszka, którego dotychczasowe "osiągnięcia" to tylko kosztowne humbugi*. No dobra, niech wami rządzi dalej układ PZPR-owski z dziadkiem-kukiełką na stolcu, za parę lat będzie tu cisza i spokój, a psy dupami będą szczekać. * humbug: rozreklamowana bzdura, zorganizowana bujda, fikcja, lipa; szalbierstwo. Etym. - ang. 'blaga, szalbierstwo; blagier, oszust'. "Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych Władysława Kopalińskiego"
 • Nowaczyk - jeśli wygra to zabierze Elbląg do Pomorza
 • Slonina to mały przegrany choć każdy elblążanin wolał by żegnać mistrza. Może pożegnamy mistrza układów a demokracja i sprawiedliwość wygra czego sobie i wszystkim ziomkom serdecznie życzę.
 • zanim napiszesz głupoty o sprawiedliwości i9 demokracji w wykonaniu nowaczyka to popytaj ludzi z gminy Elbląg jakim on był sprawiedliwym demokrata. Nie wiesz? Nie pisz głupot
 • Panie marszałku a jak prezydentem będzie Pan Henryk Słonina to nie będzie Pan współpracował z prezydentem Elbląga ?, jeżeli tak będzie to ma Pan pewne że w następnych wyborach Elbląg Pana nie poprze. A poza ty to chyba żadna łaska że marszałek województwa będzie współpracował z prezydentem z miasta w województwie.
Reklama