UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy naprawa gwarancyjna przejazdu przez tory na Ogólnej/płk Dąbka? Po remoncie jest gorzej niż przed. Strach się bać co po remoncie będzie z tym mostem. Mam też obawy co do zakończenia robót widząc co się dzieje na1Maja a raczej ci się nie dzieje. Myślę że szybciej dojdzie do skutecznego referendum i nieudolne władze miejskie zostaną obalone.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    13
    Duch referendalny(2026-06-22)
  • @Duch referendalny - Z czym jest gorzej? Kto ci naopowiadał? Nieudolny duchu.
  • @Duch referendalny - prędzej ty sie obalisz jak będziesz tyle mamrota konsumował
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    106 i 1/3 zielonej łapki(2026-06-22)
  • @Duch referendalny - Który raz już o tym piszesz, zmień trasę ale na pieszo
  • @Duch referendalny - Weź lepiej "gazetę polską" poczytaj.
Reklama