UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • M A S A K R A oddano do użytku kawałek dwupasmówki (których jest od groma kilometrów w całym kraju) a tu opinie, testy, komentarze itp itd LUDZIE !!!! CIEMNOGRÓD I ZACOFANIE !!! teraz będzie przy piwku w elblONSKICH knajpkach i w zakładach pracy " ty jechałeś już tą nową drogą? tak jechałem jest do kitu, a drugi ja jechałem jest super ten to musi być kot jak do gdańska jeździ na zakupy """ he he he MOŻE WARTO ROZPOCZĄĆ TEMAT TYPU "KTO JEŹDZI RUCHOMYMI SCHODAMI W KERFIE"" WSTYD I ZACOFANIE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    18
    PRAWDA(2018-11-03)
  • Najważniejsze jest nasze gniazdo, a ty je kalasz takimi tekstami. Jesteś typowym booraki em, któremu słoma z butów wystaje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Glosrozsadku1(2018-11-03)
  • Tu nie chodzi o to,że jest ekspresówka,ale że właśnie do Trójmiasta,że Elbląg będzie się integrował z tą aglomeracją,po prostu odległość"się skróci".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Prestidigitator(2018-11-04)
  • Tu nie chodzi o to,że jest ekspresówka,ale że właśnie do Trójmiasta,że Elbląg będzie się integrował z tą aglomeracją,po prostu odległość"się skróci".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Prestidigitator(2018-11-04)
Reklama