UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • emma911 Panie Włodku rok temu nie załapałam się na drugi kawałek :) Ja mam jeszcze raz prośbę do Pana. Jeśli organizuję Pan konkurs na Fotkę Roku proszę w niej wyraźnie zaznaczyć, ze celem jest promowanie regionu i mile widziane jest udostępnianie postów szerszej widowni. Mówię o tym ponieważ rozmawiałam z dwoma uczestnikami konkursu, którzy nie udostępniali zdjęć na różnych forach ponieważ uznali że byłoby by to nieuczciwe zdobywanie lajków. Niektórzy czuję niesmak że mieli realne szanse na zdybcie podium ( nie chodzi o nagrody - chodzi o poczucie docenienia pracy - bo to dla artysty jest dużo ważniejsze niż tablet ) Proszę następnym razem o jasne zasady konkursu. Przypominam że konkurs to wybieranie najlepszej pracy i tej definicji nie mieście się promowanie ( może się zawierać ale nie powinno ono być główną ideą konkursu ) czy ja mówię po chińsku? czy Pan zwyczajnie chce wyjść z tej klapy z twarzą?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    emma911(2017-01-18)
  • @emma911 - Emma czy ty nie masz jakiegoś problemu z fotką? Próbowałaś zwrócić się o poradę do specjalisty?
  • @emma911 - Emma na twoim miejscu zająłbym się własną twarzą. Panie Włodku dzięki za kolejny fantastyczny wernisaż i niech pan nie słucha tych co tu wydziwiają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    FanFotki(2017-01-18)
  • @emma911 - Jak świat światem zawsze na portalach społecznościowych udostępniało się zdjęcia z przeróżnych konkursów. Bo to o to chodzi z tymi mediami :) Myślę, że problemy pojawiły się z chwilą jak nagrody się zmaterializowały. Wiem coś o tym, bo mam w innych dziedzinach podobne doświadczenia. Także nie uwierzę, że chodzi tu wyłącznie o uznanie. Portelowi gratuluję przedsięwzięcia!
Reklama