UWAGA!

Przyjdź na warsztaty z animacji

Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia chętnych do udziału w warsztatach prowadzonych w ramach Szkoły Komunikacji Wizualnej. Najbliższe zajęcia odbędą się 14 października.

Szkoła Komunikacji Wizualnej działa od 23 września w Bibliotece Elbląskiej. Odbywają się w niej warsztaty w dwudniowych blokach weekendowych. Prowadzą je wielokrotnie nagradzany reżyser filmów animowanych Wojciech Wawszczyk i Bartosz Orlicki - specjalista animacji multimedialnych i rysownik. Zajęcia odbywają się w nowo otwartej Bibliotece Wirtualnej mieszczącej się w piwnicach gmachu głównego Biblioteki Elbląskiej przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania.
     Program warsztatów skierowany jest głównie do uczniów szkół średnich i studentów, których pasjonuje historia i lubią tę pasję w sposób obrazowy przedstawiać, a jednocześnie pragną rozwijać umiejętności posługiwania się sprzętem komputerowym w celu jak najbardziej sugestywnej realizacji swoich wizji artystycznych.
     Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia chętnych do udziału w warsztatach. Uczestnicy powinni wykazać się jedynie podstawową znajomością obsługi komputera. Tajniki pracy z programami do animacji przybliżą prowadzący warsztaty i studenci informatyki. Najbliższe zajęcia odbędą się 14 października w godz. od 9 do 16 i 15 października w godz. od 9 do 13.
     Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać pocztą elektroniczną na adres marcin.l@bibliotekaelblaska.pl lub wydrukować go i dostarczyć do sekretariatu Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama