UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Człowiek, który wychował setki sportowców, w tym Roberta Karasia, Marcina Gloria, oraz osoba, która promuje miasto jak mało kto zostaje kilkukrotnie nazwana likwidatorem. Buta i arogancja oceniającego wylała się z przysłowiowego gara. Ale to ten styl, a w zasadzie jego brak. A ja mam kilka pytań. Czy odbył się przed końcem gwarancji rzetelny audyt techniczny na CRW? Jak pod względem technicznym, funkcjonalnym i finansowym prezentuje się tor wrotkarsko lodowy? Kto przed moim przyjazdem do Elbląga stworzył i podpisał się pod strukturą organizacyjną planowaną w CRW? Ile etatów było wstępnie planowanych i dlaczego zapadła decyzja o zamknięciu hotelu na ul. Krakusa. Co się teraz z nim dzieje? Ile kosztuje jego utrzymanie? Kiedy miasto doczeka się budowy zbiornika retencyjnego zapisanego na banerach wyborczych prezydenta? Mecenas Elbląga został ochrzczony likwidatorem. Czarna polewka zaserwowana wszystkim, którzy go znają. Wstyd i blamaż. Ale pycha podobno kroczy przed upadkiem. Oby tak się stało. .. dla dobra Elblążan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    6
    Instruktor WOPR(2022-01-20)
  • @Instruktor WOPR - Świetny prawdziwy wpis. Mam nadzieję że osoby które doprowadziły do obecnego stanu rzeczy, wytłumaczą się. .. .
  • @Instruktor WOPR - Te instruktor, nie bądź taki Janusz. Hashtagi: #, #Zarobiony
  • @Instruktor WOPR - Promuje miasto? No chyba śmieszny jesteś. Chyba siebie w socjal mediach. .. jako trener świetnie jako polityk marnie. Gościu nie przeżywaj tak skoro coś zamknął i nie otworzył to jest likwidatorem, tak do ataku przejść zalewem pytań a kim Ty jesteś się pytam. Adwokatem Tołwińskiego, faceta który zmienia barwy jak kameleon partyjny.
  • @Instruktor WOPR - Brawo.
Reklama