UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co dalej z Traksem? Dalej na pensji/diecie z moich podatków? Za nicnierobienie? Pisowski jełopek z planem na przyszłość, tylko czemu ja kurka jako podatnik mam za to płacić???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    6
    alfaplus(2021-12-02)
  • @alfaplus - Grzeczniej jełopo lewacka. Ty alfo, wiesz, że podobno twój ojciec cię nie zrobił? Zapytaj mamę
  • @alfaplus - Kilkakrotnie wybierano Krasulskiego na posła, dlaczego nie mieliby wybrać Traksa na prezydenta. Wyborcze decyzje elektoratu są zaskakujące, co najmniej. Choć obecny władca wg mnie nadal ma szansę, jeden pomnik postawił, drugi odnowi, a elblascy emeryci lubią wspomnienia. Hashtagi: #Beta7
  • RobertKoliński W Elblągu nigdy prezydentem nie zostanie nikt z PiSu - i nie jest to nawet moja opinia, choć się z nią oczywiście zgadzam, ale opinia wysoko postawionego, prominentnego polityka PiS, mającego mocne związki z Elblągiem. Oczywiście nie powiem, o kogo chodzi, ale powiem o co - otóż chodzi o to, że ci nieliczni inteligentniejsi w PiS doskonale wiedzą, bo widzą, jakie są nastroje i sytuacja. W dodatku mają świadomość upływu czasu i faktu zużywania się ich ekipy. Mając do tego bardzo krótką ławkę i niewiele realnych dokonań jako rządzący. .. są po prostu są realistami, za co w tym przypadku nawet szanuję. [Till the next time, friends!; ] Hashtagi: #POlaryzacja, #manipulacja, #PropagandaStrachu, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    RobertKoliński(2021-12-03)
  • @RobertKoliński - idź człowieku do lekarza i poddaj się jakieś terapii, bo zwyczajnie mi jest ciebie żal
  • @RobertKoliński - Po raz pierwszy masz rację. Ale na pewno ta ekipa idzie do zsypu. .. zobaczymy kto wprowadzi nowy układ mundurowy bo innego w tym mieście nigdy nie będzie.
Reklama