UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Zgadzam się z radnym Rafałem Traksem (PiS)oraz bł. Teofilem Skorupą, że nasz Polski Kanał Sueski i port elbląski będą nam wszystkim przynosić jeszcze złote jaja. Ja na ten przykład już jedno zniosłem, tylko dzięki lekturze takich komentarzy pod artykułem, a nie jest to z pewnością ostatnie słowo:)Ale a propos złotoustych polityków i "złotych ludzi", to chciałbym tu publicznie zapytać licznie zgromadzonych zainteresowanych, czy prawdą jest, że radny Traks Rafał (PiS)jest namaszczany przez cichociemnych Władców Marionetek z Nowogrodzkiej na kolejnego imperatora Elbląga? Bo takie plotki tu i ówdzie powtarzajo, zapewne złośliwi:)[Zamiast zająć się rozumnym, nie patodeweloperskim wydatkowaniem środków z Nowego Polskiego Ładu, który powinien w końcu zacząć służyć ludziom, nie tylko kapitaluchom i polit-nuworyszom z właśnie powstającej klasy próżniaczej (por. neo-stodoła na Wyspie Spichrzów:)] #SocRev 🚩 Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    RobertKoliński(2021-12-02)
  • @RobertKoliński - chwila, pytasz anonimów ? a co cie zdanie anonimów obchodzi ? przecież to będą opinie anonimów.
Reklama