UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pisiory w mega panice. Dudzie słupki lecą w dół na łeb na szyję. Zaraz uaktywnią się na tym forum ich zespoły trolli. Ale wyborcy inni niż pisu to nie jest "ciemny lud", który kupi wszystko. Drożyzna w sklepach niezwykła. Inflacja najwyższa w całej Europie. Mieli naprawić służbę zdrowia. Nie naprawili, a co można było popsuć to popsuli. Mieli poprawić wymiar sprawiedliwości a popsuli. Teraz to sprawy ciągną się w nieskończoność. Pod płaszczykiem reform dbali tylko o stanowiska dla swoich rodzi i znajomych. Afera goni aferę, skandal za skandalem. Na szczęście ludzie przejrzeli na oczy. DOJNA ZMIANA się kończy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    67
    109
    pogonić pis(2020-06-19)
  • @pogonić pis - Ja przepraszam, o którym kraju pan / pani pisze? O naszym czy o jakiejś republice typu Ukraina? Pytam bo tu jest opisany armagedon a ja sobie mieszkam w Polsce i niczego takiego nie zauważyłem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    9
    Ja też tu mieszkam(2020-06-19)
  • @pogonić pis - A ty naiwny baranku myślałeś że jak da ci ktoś kasę to masz ją zabunkrować. Otóż nie dokładna analiza waszego stanu umysłu wskazała ze natychmiast ta kasę bezmyślnie wydacie na tony żarcia, butów, stare AUDI i GOLFY. Dlatego mamy wzrost cen żeby ogolić takich jak ty.
  • @Ja też tu mieszkam - pisze o Republice Banasiowej. Piszę o Państwie Misiewiczów. Piszę o aferze KNF - żądanie kilkudziesięciu milionów złotych łapówki o właściciela banku, Piszę o blond asystentkach bez jakichkolwiek kompetencji, zarabiających po 60 000 miesięcznie. Piszę o darmowych lotach Kuchcińskiego i jego rodzinki. Pisze o gigantycznych premiach przyznawanych samym sobie Bo nam się należą". Piszę o najdroższych maseczkach świata - bez certyfikatów. Piszę o setkach milionów wpompowanych w toruńskiego księdza biznesmena. Pisze o respiratorach, których nie ma a 250 milionów również nie ma. Mogę wymieniać do wieczora pisowskie afery i skandale. To fakty. Ten kto ich broni, musi mieć w tym jakiś cel. Albo należy do DOJNEJ ZMIANY albo jest wynajętym trollem - 2,50 zł za wpis szczujący w stronę opozycji. Nie zauważyłeś ? NAPRAWDĘ ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    30
    pogonić pis(2020-06-19)
  • @pogonić pis - Teraz PiS to elita elit. PO I cala lewica to przezytek to zacofanie to ciemnogroGarbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    Zbyszek1(2020-06-19)
  • @pogonić pis - Załóż okulary bo masz problem ze wzrokiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Zielarski(2020-06-19)
  • @pogonić pis - To i tak jest to maly pikus z tym co przewalalo PO I poprzednicy, to nie byly miliony a miliardy i forsa szla nie na socjal a do rajow podatkowych, wole jednak aby wladze dalej trzymalo PIS, jak Ci wielcy lansiarze, co glupiej rury ze sciekami zatriwajaca nam nasza kochana Wisle nie potrafili zatkac, a chca brac sie za rzadzeniem calym krajem - ma tam swoich z pod znaku teczy - niech nimi kieruje i niech im maluje swiat na zolto i na niebiesko, bo u nas w Elblagu ten gosc jest juz pod kreska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Kaczor donald(2020-06-19)
  • @pogonić pis - Brawo kolego. Pieknie zostało wszystko ujęte. Nalezy jeszcze wspomnieć o demokracji i wolności słowa jaka nam Jarosław ze swoimi marionetkami fundują. Przecież "Ich ból jest większy niż nasz"!
  • @pogonić pis - To promil przy kradzieży 270 miliardów VAT, 170 miliardów z OFE i wyjezdzie z polski 100 miliardów w ramach obowiązujących niewolniczych przepisów które umożliwiają zagranicznym podmiotom transfer zysków.
  • @pogonić pis - Czyli jak wróci PO to ceny w sklepach będą niższe? Strefa VAT się rozszczelni? Polska znowu będzie rozprzedawana na złotówkę? I komu wtedy będzie żyło się lepiej? Bo ma pewno nie zwykłym ludziom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    #antyhałownia(2020-06-20)
  • @pogonić pis - Kolejny malkonten i malinik wsiowy, takich ciemniaków to tylko można poznać po jego wpisach. Rosjanie mówią cytuje ""puść psa z łańcucha to bude rozwali"". Tacy ludzie oczywiście nie wszyscy w tym miescie żyją i mieszkaja. Pozdrowienia dla ciemnych MASS.
  • @Ja też tu mieszkam - Propaganda tvp robi swoje Hashtagi: #erwt
  • @pogonić pis - Siebie pogoń, weź rozpęd i się pier. .. .
Reklama