UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z artykułu dziennikarskiego napisanego metodą "oprac. red. na podst. informacji UM Elbląg"(1)Jak się ma raport o stanie miasta do prowadzonego właśnie i opublikowanego na platformie zakupowej UM Elbląg postępowania "Opracowanie diagnozy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Elbląga (wraz z wypracowaniem wniosków), która posłuży do przygotowania strategii rozwoju tego obszaru w okresie programowania UE na lata 2021-2027"- czy to są dwie różne perspektywy tego samego czy zupełnie odrębne planistyczne podejście do przyszłości. (2)Debata zaplanowana nad tym co było w 2019 nijak ma się do realiów I półrocza tego roku. To tak jakby w grudniu 1939 omawiać jaki był ten rok - dwa światy, dwie różne perspektywy. Pandemia wywraca do góry nogami wszystkie strategie i zamiary samorządowe. To nowy czas i chyba o tym powinna być debata. (3)I na koniec rzecz o szacunku dla pracownika - proszę przewinąć plik z Raportem o stanie miasta 2019,na końcu napisano, że opracował go Prezydent Miasta! Sam? Doprawdy!? Ani słowa o wysiłku jaki włożyli w to pracownicy uM????
  • Szacunek dla pracownika, hehe dobre, takie cos nie istnieje w tej kulturze, raczej zupełnie cos innego. .. .
  • Skoro pracownicy UM nic nie robią trzeba ich zwolnić!
Reklama