UWAGA!

Relaksuj się ze Szkołą Tańca BROADWAY

 Elbląg, Relaksuj się ze Szkołą Tańca BROADWAY

Yoga i paneurytmia to dwie najlepsze formy ćwiczeń relaksacyjnych, które Szkoła Tańca BROADWAY posiada w swojej tegorocznej ofercie.

Jeśli szukasz sposobu na odprężenie i całkowite odcięcie się od problemów codziennego życia, rozpocznij naukę relaksacji podczas zajęć yogi i paneurytmii. Yoga jest ponadczasową, praktyczną nauką rozwijającą się przez tysiąclecia i zajmującą się fizycznym, moralnym, psychicznym oraz duchowym zdrowiem człowieka.
     Zajęcia odbywające się dwa razy w tygodniu w kojącej ciszy, na specjalnie przystosowanej do ćwiczeń sali pozwalają na całkowite odprężenie. Podczas zajęć yogi wykonywane są ćwiczenia i pozycje rozciągające i jednocześnie relaksujące ciało i umysł - tak zwane assany, dzięki którym z dnia na dzień poprawia się stan fizyczny i psychiczny każdej osoby korzystającej z zajęć w Szkole Tańca BROADWAY.
     Paneurytmia to yoga połączona z tańcem wykonywana przy akompaniamencie nastrojowej muzyki, poprawia zdrowie fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe. Paneurytmia wzmacnia mięśnie i kości, zwiększa wydolność organów i reguluje ich funkcjonowanie. Usprawnia oddychanie, poprawia krążenie krwi i działanie układu nerwowego. Odmładza i kształtuje piękną sylwetkę. W Szkole Tańca BROADWAY zajęcia paneurytmii będą odbywały się dwa razy w tygodniu.
     Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń - kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne. Osoby prowadzące zajęcia to utytułowani instruktorzy posiadający m.in. tytuły mistrzów Polski, Europy i Świata.
     Kursy rozpoczną się 1 października. Możliwość zapisów od 11 do 30 września telefonicznie: 055 236 92 82, 606 716 626, przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl lub osobiście w biurze Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu.
     Ilość miejsc ograniczona!
     www.taniec.elblag.pl
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama