UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Renesans lokalnych targowisk

Na Warmii i Mazurach rusza program ,,Mój Rynek“. Zarząd województwa zaakceptował warunki konkursu na budowę i modernizację lokalnych targowisk. Region otrzymał na ten cel ponad 11 mln zł.

- Modernizacja lokalnych targowisk przyniesie wiele korzyści. Lepsze warunki handlu wpłyną na rozwój małej przedsiębiorczości oraz powstanie nowych miejsc pracy. Ułatwi to także zbyt rodzimych towarów i produktów oraz podtrzymanie tradycji kupieckich w miastach naszego regionu – podkreśla Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.
       Wsparcie unijne można będzie przeznaczyć na budowę nowych targowisk, przebudowę już istniejących oraz ich wyposażenie. Fundusze na modernizację otrzymają miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców.
       Wnioski można składać w Departamencie Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie od 13 lutego do 30 marca 2012 roku. Środki na ten cel pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
       Więcej informacji na stronie www.prow.warmia.mazury.pl (zakładka PROW/Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej).
      
Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama