UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety większość zakładów nie da swoim pracownikom urlopów dłuższych niż 2 tygodnie. Wcześniej natomiast (marzec do maj)wysyłali pracowników na przymusowe urlopy. Co teraz mają zrobić rodzice dzieci, którzy będą zmuszeni pracować? Dlaczego żłobki i przedszkola w Elblągu są uprzywilejowane. Przecież też mieli przymusowe wolne przez 2 miesiące. Teraz będą miesiąc urlopować? Wiadomo, że dyzurujace żłobki i przedszkola nie przyjmą wszystkich dzieci. To po prostu zagranie poniżej pasa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Rodzic99(2020-06-16)
  • @Rodzic99 - do 28.06 można korzystać z opieki płatnej w 80% przez ZUS. .. KAŻDY mógł z tego skorzystać
  • @Rodzic99 - Może ci pracownicy też mają dzieci i też są rodzicami. Wbrew pozorom to pracownicy placówek chodzili do pracy i układali procedury dzięki którym można było wrócić do placówki, a nie siedzieli 2 miesiące w domu. Poza tym to szkolne dzieci mają 2 miesiące wakacji od zawsze i rodzice potrafią się wtedy organizować. .. Większość rodziców ma urlopy dwutygodniowe od x lat i wtedy bez covidu też potrafili sobie zorganizować opiekę. Jak dla mnie to wymówka i zrzucanie obowiązku opieki na innych. Od ładnych paru lat, gdy tylko zbliża się czas wakacyjny rodzice są niezadowoleni. Mało tego zdarzają się często dzieci, które chodzą do placówek swoich przez 11 miesięcy a na 12 miesiąc jeszcze zastępcza placówka. .. czy rodzice przez cały rok nie mają urlopu dla własnego dziecka, by spędzić z nim czas i też dać mu trochę wolnego?????
  • nie każdy zakład pracy daje urlop w wybranym przez siebie terminie, u mnie jest losowanie i już nie raz miałem przymusowy urlop poza wakacjami :(
Reklama