UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Priorytetem powinna być ulica grunwaldzka a nie ścieżki rowerowe. Powinna być to przelotowa ulica po dwa pasy ruchu w każdą stronę z podniesionym limitem prędkości do 70 km/h i ograniczona liczba sygnalizacji świetlnych. Budowa tych ścieżek zablokuje to zadanie i będziemy przez Wróblewskiego gnić w korkach na własne życzenie. Lewacka ideologia nie może wygrać ze zdrowym rozsądkiem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  49
  49
  Upadły Harley(2022-05-27)
 • @Upadły Harley - Masz racje w lewackim swiecie zweza sie ulice likwiduje zatoczki autobusowe, wystsrczy zobaczyc co sie dzieje u czajkowskiego. Do tego limit predkosco do 30km/h. Tak, lewactwo to stan umyslu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  12
  Realista1(2022-05-27)
 • @Upadły Harley - do 70 km/h, żart? myślę że na tak długiej ulicy to ze 120 km/m i koniecznie zlikwidować przejścia dla pieszych, za dużo łażą do sklepów
 • W Gdańsku letnicy podobne ulice mają ograniczenie do 70 km)h i jakoś nikt nie ginie
 • @Upadły Harley - Owszem, jestem za przebudową Alei Grunwaldzkiej na całej jej długości, tylko zupełnie nie rozumiem, co ma do tego ścieżka rowerowa?Miasto powinno być dla wszystkich jego mieszkańców, nie tylko dla egoistów za fajerą. Zaznaczam, że jestem i pieszym i rowerzystą i kierowcą-trochę empatii nikomu nie zaszkodzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Fredek(2022-05-28)
 • @Upadły Harley - A kto ci każe autem jechać? Ludzie wygodni nawet do sklepu autem podjeżdżają bo chodzić się nie chce. Jadę rowerem i zero korków. A autostradę 70 km zrób pod swoim oknem. Tu mieszkają ludzie a i bez tego 70 jeżdżą jak wariaci. W cywilizowanym swiecie zawęża się jezdnie bo już dawno dowiedziono że poszerzanie zachęca do wiekszej liczby korzystających aut i większych korków. Aby ich uniknąć trzeba zniechęcać kierowców by jeździli ci ktorzy naprawdet muszą. Reszta ma tramwaj bus rower lub nogi. I nie będzie korków.
 • @Upadły Harley - Ulica Grunwaldzka? A może raczej aleja Grunwaldzka, radziecka onuco?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  BoTAK!(2022-05-29)
 • Nie chodzi o wpadanie pod maski samochodów tylko o przyjemność z użytkowania przestrzeni publicznych miasta. Tu chodzi o stawianie pieszego na pierwszym miejscu. Pieszego czyli każdego uczestnika ruchu drogowego. Bo kierowca także jest pieszym kiedy wysiądzie z samochodu, rowerzysta również.
Reklama