UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Dług prywaciarza wobec miasta to 250 tys. zł. Chodnik, parking i stawik wyceniono na 350 tys. zł - czyli, jak rozumiem, prywaciarz przytuli jeszcze z kasy miasta 100 tys. zł, nie tak? I tak uważam, że to marnotrawstwo publicznych pieniędzy, ale na pewno jest jakiś postęp wobec planów wybulenia nieudolnym kapitalistom 3.5 mln zł z pieniędzy podatnika. Czyli jednak warto było walczyć o interes miasta i nie poddawać się dyktatowi prywaciarstwa, prawda? Brawo lewactwo!:) Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #rownosc, #TaxTheRich
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 15
  RobertKoliński(2019-11-28)
 • @RobertKoliński - Bo gdyby to było twoje to pewnie oddałbyś za darmo. Po słowie prywaciarz zawiało od ciebie komuną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 4
  Lewak.(2019-11-28)
 • RobertKoliński @Lewak. - Towarzyszu prywaciarz, co z ciebie za byzmesmem, skoro za nietrafione inwestycje i przedsiębiorczą nieudolność chciałbyś rekompensaty z pieniędzy publicznych? Czyżby "wolny rynek" ci śmierdział i "niewidzialna ręka" służyła tylko do okradania podatników?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 6
  RobertKoliński(2019-11-28)
 • @RobertKoliński - Puknij sie w leb czasem socjalisto. Niby te publiczne pieniadze to sie same robia wedlug Ciebie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  (2019-11-28)
 • RobertKoliński Po części - jak najbardziej, ale to długi wykład dla rozumnych i nie miejsce tu na to;) Na pewno natomiast nie robią się z wyrzucania hajsów na nieudolne i nietrafione inwestycje prywatne przez organy władzy publicznej, co jest notabene niegospodarnością i złamaniem prawa przy okazji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  RobertKoliński(2019-11-28)
 • @RobertKoliński - Nauka czytania i rozumienia czytanego tekstu - lekcja nr 1.Dług wobec miasta ma spółka. Spółka jest niewypłacalna i nie ma też majątku. Ta sama spółka miała też dług wobec osoby prywatnej. To zobowiązanie finansowe nie zostało spłacone i wierzyciel przejął w ten sposób część majątku spółki. Ta osoba prywatna nie ma żadnego długu wobec miasta. Ma coś. A jak się coś ma to można sobie to wyceniać na ile się chce. Ja wyceniam Pana wpisy na 0,02 zł, Pan kiedyś wydrukuje swoje posty w formie książki "Prawdy Kolińskiego" i zechce abyśmy zapłacili za taką książkę 49.00 zł, ma Pan prawo tak to wyceniać, tak samo jak właściciel części Góry Chrobrego ma prawo mieć swoją wycenę. Dyskusja powinna się toczyć wokół tego czy miasto taką wycenę akceptuje. Prywaciarz niczego nie przytula. Prywaciarz ma coś, co miasto chce kupić. I odbywa się znany także w socjaliźmie handel. Hashtagi: #robertkolinski531glosow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  (2019-11-28)
 • RobertKoliński Drogi ekonomisto z bożej łaski, jak prywaciarz może mieć "coś" na terenie wydzierżawionym od miasta przez spółkę, która - jak piszecie - "nie ma żadnego majątku"? Machloje między dłużnikiem a wierzycielem pomijam, bo to nie ma znaczenia dla sytuacji właściciela, czyli miasta. Mądrzy włodarze w tej sytuacji wymówiliby dzierżawę i nakazali przywrócenie terenu do poprzedniego stanu i niech prywaciarz zwija chodnik i wypija staw, jeśli taka wola. A po 6 miesiącach miasto przejmuje majątek, w międzyczasie kasując kary umowne, i wychodzi na swoje bez ponoszenia dodatkowych, niepotrzebnych kosztów. Taka sytuacja. Tylko trzeba chcieć działać na korzyść miasta, a nie próbować zwracać koszty prywaciarskiej nieudolności szemranym biznesmenom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 4
  RobertKoliński(2019-11-28)
 • Dług spółki nie osoby prywatnej. Czytaj ze zrozumieniem. A potem komentuj i lamentuj. Bo że cwaniak to wiadomo ale w białych rękawiczkach przytuli cała kasę, prywaciarz przytuli 350tys zupełnie uczciwie. Prawo własności. Ale po cholerę miasto trzyma się jak pijany płotu tej wersji ? Kazać zwrócić teren w stanie nie tkniętym to rura zmięknie Panu większościowemu właścicielowi spółki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  (2019-11-28)
 • Dług wobec miasta, miasto ilu ma mieszkancow ? osoba prywatna vs miszkancy, i on jako wierzyciel przejął w ten sposób część majątku spółki czyli jaką cześć polowe jako ze jest stroną 1vs 1 czy 1 vs 120000 ludu czy stosownie do tego ile stracil przelicznika czyni go bardziej uprzywilejowanym?, 120000 poszkodowanych dostanie wielkie nic bo jeden pan jest osobą prywatną, bo jeden poszkodowany to tragedia a 120000 to statystyka i mozna ja zrobic bez mydla
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2019-11-29)
Reklama