UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Siłówka i masło maślane bo Pani cięta na Prezydenta. Rozumiem, ze jakby urząd zakupił dla departamentów kilka nowych aut to byłoby skandaliczne. Miasto nie zamarznie ale cofnie się po kryzysie o lata wstecz. Wrócimy do smutnych lat. Bezrobocie, tłumy pod UP, wszystko przed nami. Jak mówią specjalisty rynek sam się wyreguluje. PS. Brak materiałów higienicznych maseczek, produktów ochrony osobistej dotyczy całego kraju. Mała podpowiedz dlaczego nie wprowadzono obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Bo zwiększyłoby to braki w służbie zdrowia a sprzedaż ruszyłaby dla osób prywatnych bez regulacji cenowej.
  • 100 % racji, że się cofnie. Ale jak rozwinęło się miasto w ostatnich kilkunastu latach tłustych, gdzie wiele innych poszło do przodu niesamowicie. Autorka w poprzednich felietonach pisała o tym. Proszę zadać sobie pytanie i na nie odpowiedzieć, czy park naukowo - technologiczny, wiadukt, tor łyżwiarski, tory tramwajowe, były ważniejsze niż oczyszczalnia ścieków, źródło ciepła, nowy tabor. To tak dla przykładu. Są rzeczy ważne i ważniejsze, bardziej bądź mniej priorytetowe. Czy realizowane wszystko było adekwatnie do pilności potrzeb mieszkańców? No błagam....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Instruktor WOPR (2020-04-03)
Reklama