UWAGA!

Ruch przy cmentarzu w obie strony

Elbląg, Ruch przy cmentarzu w obie strony
fot. policja

Policjanci z ruchu drogowego udrażniali dziś (30 października) drogę przy cmentarzu Dębica w stronę ROD Zagaje. Przypominamy: ruch na tym odcinku dziś i jutro odbywa się dwukierunkowo, więc nie można na poboczach parkować aut. Grozi za to mandat lub odholowanie pojazdu.

Informacja o utrudnieniach w ruchu w okolicy cm. Dębica jest z przed godz. 14. Kierujący samochodami osobowymi parkowali te auta w sposób utrudniający dwukierunkowy ruch.
        - Przypominam, że dziś (30 października) i jutro ruch na tej drodze odbywa się w obie strony – mówi kom. Tomasz Krawcewicz, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Parkowanie na poboczach w tym momencie prowadzi do utrudnień w ruchu. Pozostawiający auta w taki sposób muszą się liczyć z mandatem lub odholowaniem samochodu.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Moim zdaniem policja powinna odholować wszystkie auta, które są pozostawiane na ulicy. .. Brak kompletnie wyobraźni. .. Czekać, aż dojdzie do jakieś tragedii przez idiotów. .. Sam byłem dziś na cmentarzu, było ciężko, ale miejsce znalazłem, wystarczy tylko chcieć. Jeden bus już w rowie dziś leżał. Odholować, dowalić kare to się może idioci nauczą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  3
  mieszkanieckierowca(2018-10-30)
 • Moim zdaniem parkingi przy cmentarzach powinny być płatne, zwłaszcza teraz ( przynajmniej po 15 zł) kto musi dojechać autem z chęcią zapłaci za wolne miejsce a kto nie musi to z chęcią pojedzie komunikacją miejską ( parkować po rowach w cywilizowanym świecie to jest chore)
 • Każdemu po 100 mandatu i kasa Mista szybko się podreperuje. A może i starczy na darmowe autobusy w przyszłym roku na 1.11
 • Pieniądze z mandatów policji nie są odprowadzane do kasy miasta lub innego samorządu, na terenie którego doszło do wykroczenia.
Reklama