UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy sobie jaja po prostu robicie - młody człowiek, żeby sobie np. pograć na gitarze z kapeluszem - musi was pytać o coś jeszcze ??? To naprawdę jakiś żałosny żart. Nie wystarczy informacja -albo nawet jakiś zachęcający znak tamże- że to "strefa wolna do wszelkiej artystycznej aktywności"- czy coś w tym stylu - i kwita !!! Hessus Maria - ci urzędnicy naprawdę "ułatwiają nam życie"; ')Zrozumcie b4r4ny, że to my was zatrudniamy i ja jako podatnik nie życzę sobie, żeby za moją kasę jakiś urzędnik marnował czas na "rozpatrywanie"tak idi0tycznych wniosków! - może jeszcze będziecie robić przesłuchania domorosłych artystów?? Może jeszcze komórka cenzorska by się przydała; )albo delegatura "Ministerstwa Prawdy"do tego ?!?!; )))Nie przypuszczałem, że w swym nie aż tak długim życiu dożyję takich paranoi nawet w tym prowincjonalnym mieście! :O Hashtagi: #UwolnicUrzadOdUrzednikow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    1
    PanNikt(2020-06-23)
  • @PanNikt - tak ma pytac o zdanie urzednikow, po to zostali wybrani przez spoleczenstwo zeby zezwalac i zakazywac, masz problem z uzyskaniem zezwolenia ?
  • Urzędnicy są po to żeby zezwalać i nakazywać? No to my już podziękujemy temu postkomunistycznemu reliktowi. Niestety nikt nie wybiera urzędników a powinno się wybierać, bo to co się dzieje jest niedopuszczalne!
  • A co jak ktoś ma problem z zezwoleniem to z koperta na drugie piętro tak?
  • @PanNikt - Jestem przeciw "młodym (i nie tylko)ludziom grającym na gitarze i zbierającym do kapelusza". A to dlatego, że ci najczęściej niemiłosiernie wyją cudze (s)hity, których nie jestem w stanie znieść. Lubię muzykę, ale na jakimś poziomie (nie mowię o filharmonii), a nie - śpiewać każdy może, trochę lepiej lub ZNACZNIE gorzej. .. Przykład: co roku latem w dni powszednie pod katedrą dziwne koncerty, od których uszy więdną. Sorki, ale nie jestem w stanie tego zdzierżyć. Dlatego tak, powinien ktoś nadzorować poziom występów na Starym Mieście, inaczej zaleje nas muzyczny chłam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Rozsądku(2020-06-23)
  • @Rozsądku - Te dziwne koncerty to były dni Elbląga i święto chleba; )
  • @Rozsądku - Nadzorować to powinien ktoś tych urzędników bo robią co chcą a pożytku z tego żadnego!
  • To nie urzędnicy to jakieś cyborgi, nic nie myślą
  • po cos to prawo uchwalono, skoro ejst zle, to zbieraj podpisy zeby je zmienic
  • Tym się zajmie NIK
  • @Rozsądku - Jak wyobrażasz sobie kontrolę jakości granej muzyki? Urzędnik ma przeprowadzać przesłuchania? Mógłbyś się wtedy zdziwić tym poziomem. Nie ma co wywarzać otwartych drzwi, wystarczy podpatrzeć jak to załatwiają bardziej rozwinięte miasta i skopiować gotowy pomysł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    jaśnieja(2020-06-24)
Reklama