UWAGA!

Rusza akcja "Uwolnić Stary Rynek"

 Elbląg, Rusza akcja "Uwolnić Stary Rynek"
(fot. UM Elbląg)

W tym roku wakacje planujemy raczej w kraju i coraz częściej odkrywamy dla siebie lokalne atrakcje. W te potrzeby wpisuje się akcja "Uwolnić Stary Rynek".

- Chcemy, aby Stare Miasto było najczęściej odwiedzanym miejscem spacerowym w Elblągu. Dlatego już po raz czwarty, w okresie od 24 czerwca do 15 września „uwalniamy” Stary Rynek dla artystów (muzyków, plastyków), twórców kultury, animatorów oraz każdej uzdolnionej osoby, która chciałby pokazać swój talent nieco szerszemu gronu odbiorców, a przy okazji zebrać do przysłowiowego „kapelusza” parę złotych - informuje Urząd Miejski.

Warunki udziału są proste: wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.
      
       REGULAMIN
       FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


       Formularz zgłoszeniowy należy wysłać drogą elektroniczną na adres: dpkit@umelblag.pl, na jego podstawie będzie wydawane zezwolenie, które zostanie dostarczone do wnioskującego również drogą elektroniczną, na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Zachęcamy do udziału w akcji!

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Po co te formalności, jakie to uwolnienie? żeby urzędasy miały zajęcie? Nie można po prostu zaprosić twórców na Stare Miasto w Elblągu. ..
 • Co za mentalne urzędnicze lewactwo zagnieździło się przy Łączności. Kwita na pobrzdękanie potrzebują. Na tym właśnie polega socjalizm: na wiecznym udowadnianiu, że nic nie może funkcjonować bez państwowych regulacji. Nawet takiego głupiego niby zgłoszenia nie mogą odpuścić, urzędas musi wiecznie udowadniać, że jest niezbędny.
 • Gdzie można bezpłatnie zaparkować na Starym Mieście, bo tam tylko parking dla pracowników ratusza
 • @hd - Adaś musi swojego etatu pilnować i swoich giermków, udają ze działają. .. do czasu
 • @hd - Gdyby nie było kwitów, to wszyscy wyliby pod oknami od rana do późnej nocy - jeden disco polo, drugi - Dżem, trzeci z kolei arie operowe, wszędzie kłębiliby się nachalni sprzedawcy wszelkiego szajsu, ryczące dzieci, szczekające psy i inne "atrakcje"bez ładu i składu - naprawdę o taką wolnoamerykankę chodzi?
 • więc rozszerzmy strefę płatnego parkowania i ceny od 10 zł za godzinę
 • @Rozsądku - cisza nocna jest od 22:00,wystarczy żeby straż miejska przeszła i poprosiła artystów o przyjście w dniu jutrzejszym
 • Uwolnić Ratusz - zmniejszyć ilość urzędników!!!
 • dzisiaj po klatce chodzil kominiarz, rozdawal kartki informacyjne z zyczeniami i skaldal zyczenia, dorabial, dalem mu 5 zl
 • ach ci biedni artysci, biedni elblazanie, biedna starowka, biedny ja
 • Wy sobie jaja po prostu robicie - młody człowiek, żeby sobie np. pograć na gitarze z kapeluszem - musi was pytać o coś jeszcze ??? To naprawdę jakiś żałosny żart. Nie wystarczy informacja -albo nawet jakiś zachęcający znak tamże- że to "strefa wolna do wszelkiej artystycznej aktywności"- czy coś w tym stylu - i kwita !!! Hessus Maria - ci urzędnicy naprawdę "ułatwiają nam życie"; ')Zrozumcie b4r4ny, że to my was zatrudniamy i ja jako podatnik nie życzę sobie, żeby za moją kasę jakiś urzędnik marnował czas na "rozpatrywanie"tak idi0tycznych wniosków! - może jeszcze będziecie robić przesłuchania domorosłych artystów?? Może jeszcze komórka cenzorska by się przydała; )albo delegatura "Ministerstwa Prawdy"do tego ?!?!; )))Nie przypuszczałem, że w swym nie aż tak długim życiu dożyję takich paranoi nawet w tym prowincjonalnym mieście! :O Hashtagi: #UwolnicUrzadOdUrzednikow
 • I co się stanie, jak jakiś dzieciak weźmie sobie gitarę i zacznie tam grać "bez waszej zgody"na "krwawym nielegalu"; ))))??? Strażą miejską poszczujecie? Będziecie kontrolować "zezwolenia"tam co godzinę ???? Czy to tylko po tej plandemii tak wam odbiło, jak tym bóócom z Warszaffki i kut asenatu z Wiejskiej i pierwszemu sekretarzowi z Grodzkiej? Czy jakiś urzędnik znów pozamieniał się na głowy z jakimś telewizorem czy inteligentną lodówką ?
Reklama