UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może byście tak zapytali drugą stronę? :) 5 miesięcy po 30 godzin w miesiącu odpracowywał będę karę. Łyso wam?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    44
    Sebastian Bona-Kuchejda(2017-01-31)
  • Napis o tym na swoim blogu
  • @Sebastian Bona-Kuchejda - Jakkolwiek to nie nazwać, jest to dla ciebie kara i to zasłużona. Może teraz się zastanowisz nim znów kogoś oczernisz i obrzucisz błotem. Bo jesteś teraz karanym przestępcą i tak można o tobie mówić, przestępca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    0
    ahimek(2017-01-31)
  • Ale na 335 dni pojdziesz siedziec ???? 5 miesiecy to ta druga czesc wyroku ograniczenia wolnosci czyli musisz odpracowac 5 miesiecy. Chyba sam nie zrozumiales swojego wyroku ????
  • @Sebastian Bona-Kuchejda - Chyba nie zrozumiał swojego wyroku. Do więzienia ma iść na 335 dni, a 5 miesięcy ograniczenia wolności może odpracować w Domu Dziecka, i co łyso ci? Prawo trzeba znać i rozumieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    pigwarr(2017-01-31)
  • A ty pytałeś???
  • Bredzisz
  • I gdzie tu sprawiedliwość?a ty się zastanów jakim wzorem jesteś dla swoich dzieci,jakie wartości im przekazujesz? Jeśli takie jakimi sam się kierujesz to gratulacje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Świetnie(2017-02-01)
Reklama