UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Same Asy w Radzie Miejskiej? – prosimy o uwagi

 
Elbląg, Same Asy w Radzie Miejskiej? – prosimy o uwagi
fot. AD

Pierwsza, pilotażowa edycja Barometru Aktywności Radnych za nami. Była trudna, bo wszystko działo się po raz pierwszy. Ale okazała się sukcesem, ponieważ powstała miarodajna Rada Programowa, opracowany został przez nią ranking, najlepszym radnym wręczone zostały Asy.

Nikt nie podważył metodologii i przebiegu badania. Nie oznacza to, że Barometru nie należy doskonalić. W tym celu odbyło się spotkanie członków Rady Programowej i zarządu EKO. Wypracowano kilka uwag. Trwają prace nad Regulaminem drugiej edycji BAR.
       Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie uwag co do regulaminu Barometru Aktywności Radnych i procesu oceny pracy elbląskich radnych. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi pomocne w udoskonaleniu procesu badania aktywności radnych. Bardzo nam zależy, aby był on obiektywny, sprawiedliwy i skuteczny. Chcemy, aby w Radzie Miejskiej Elbląga zasiadały same „Asy”.
       Wnioski, uwagi, refleksje prosimy kierować na adres mailowy eko.elblag@o2.pl.
       Regulamin pierwszej edycji BAR dostępny jest na stronie www.elblag-eko.org/barometr.
      
      
      
Elbląski Komitet Obywatelski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Władza ludzi nie szanuje. Niech władza nie liczy na to, że ludzie będą szanować wladzę .Reakcja wywołuje skutek, jak w fizyce. Cos za coś. www.youtube.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Wolność jest w nas! ANONYMUS(2012-01-23)
 • fajnie by było gdyby władze zainteresowały się stanem chodników w naszym mieście-bo tylko ulice są odśnieżone tak jakby ludzie tylko jeździli samochodami a co z matkami, które muszą wychodzić z dziećmi na spacery? czy z osobami poruszającymi się na wózkach?wstyd żeby główne ulice "tonęły"w błocie. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • Same asy Lwy może rekiny pytam czego czym sie chwalicie co zrobiliście dobrego? jesteście sami soba zauroczeni ja nien nazwałbym was nawet waletami a do asa to wam daleko moi drodzy asem trzeba sie urodzic
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • Trzeba mocno pracować i to przecież nie za darmo, a szkoda bo byłoby lepiej i wydajniej społecznie !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • znowu pierwsi odzywają się wiecznie niezadowoleni. A moim zdaniem bardzo dobra inicjatywa i ranking oceniający pracę radnych. Wyniki potwierdzają odczucia mieszkańców, więc przeprowadzony został ucziwie i w miarę obiektywnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • Zabrać radnym i prezydentowi diety !Dziura w budrzecie załatana !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Grzęś na w d..wszystkich(2012-01-23)
 • Pytanie do pani Koseckiej, radnej :dla czego rozliczenie ciepła c. o w mieszkaniach komunalnych ZBK w Elblągu dokonuje firma z Olsztyna?Nie mogłoby to robić Elbląski EPC?A tak pieniążki pójda do Olsztyna, a rodzima firma dostanie po dupie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Pytający sie(2012-01-23)
 • A ja sra. .. .. m na to miasto
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • Karta Radnego EKO "Art. 1 Zasada bezinteresowności i dbałości o dobro publiczne Radny traktuje pracę jako służbę publiczną. Dobro społeczności, którą reprezentuje, stawia ponad dobro osobiste. " - obłuda :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  mac1(2012-01-23)
 • Zobaczycie zaraz te same asy dostaną wysokie premie od Grzesia no a sam Grzesio Joker bije wszystich asów premia potrójna to jest to samo co z pracownikami Mopsu co roku robia sobie święto dzień pracownika socjalnego biora premie nagrody i wypinają klaty po medale
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • Ciekawa sprawa zniknął news o tym, że strona Elbląga wygrała konkurs, jak się okazało, że startowało 17 gmin w tym większość wiejskich. Piana, bankiet, wyjazdy, chwalenie się a konkurencji praktycznie "0"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-23)
 • podobnie, zniknął artykuł w DZIENNIKU ELBLĄSKIM, w którym pan Jery Wilk broni emerytów, niepełnosprawnych przeciwko zmuszaniu ich do kupowania karty miejskiej EKM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pączek bez rączek(2012-01-23)
Reklama