UWAGA!

Sarnowski na dyrektora TVP 3 Gdańsk

Leszek Sarnowski jest oficjalnym kandydatem Zarządu TVP na dyrektora TVP 3 Gdańsk.

Zarząd TVP 3 stycznia 2006 r. zaakceptował kandydaturę Leszka Sarnowskiego na stanowisko dyrektora Oddziału TVP w Gdańsku. Na stanowisko zastępcy dyrektora TVP 3 w Gdańsku Zarząd rekomendował Joannę Strzemieczną–Wielczyk. Obie kandydatury muszą uzyskać akceptację Rady Nadzorczej TVP.
     Leszek Sarnowski ma 46 lat i jest elblążanom doskonale znany. Z wykształcenia jest historykiem. W latach 1994-1998 jako wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy w Sztumie przewodniczył komisji oświaty, kultury i sportu. Był między innymi korespondentem „Gazety Morskiej”, „Dziennika Bałtyckiego”, „Radia Plus”, a także lokalnym współpracownikiem TVP 3 Gdańsk, ostatnio kierownikiem elbląskiej redakcji TVP 3 w Olsztynie.
     Joanna Strzemieczna–Wielczyk ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracowała z Urzędem Miasta w Sopocie oraz instytutami Kultury Polskiej w Sztokholmie, Berlinie i Paryżu, a także z tygodnikiem „Młoda Polska”, „Gazetą Wyborczą” i „Dziennikiem Bałtyckim”. Z TVP 3 Gdańsk, gdzie jest dziennikarzem, jest związana od 1991 roku.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czy należy do PIS?.Inaczej niech nie zawraca sobie głowy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Piotruś(2006-01-04)
 • "W latach 1994-998 jako(...)" hmmm... to chyba powinno w takim razie byc - W latach 1994 p.n.e - 998 n.e - ..ale kto tyle zyje ??? :D
 • Należy życzyć p. Leszkowi Sarnowskiemu sukcesu. Jest to bez wątpienia przedstawiciel młodszego pokolenia, dobrze wykształconego, pracowity i znający swój fach. Obszar na który działał, jest mu b. dobrze znany i ma rozległa wiedzę na ten temat. Dobrze się stało, że na to odpowiedzialne stanowisko nie "przywieziono kogoś w teczce".
 • Ucieszyła mnie ta wiadomość.Gratulacje Panie Leszku! trzymam kciuki.
 • Ja też trzymam kciuki i mój znajomy F. także!
Reklama