UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • „Sędziowie pracują normalnie”...czyli stabilnie, za posiadanie grama trawy 6 lat, a za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 4 lata. Rozejść się.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  77
  16
  Gosc123(2020-01-24)
 • Podaj dane wyroku, gdzie ktoś za gram poszedł siedzieć na 6 lat. Czy piszesz by pisać?? Konkrety a nie "tata a Marcin powiedział ...".
 • Orzekają zgodnie z przepisami, to prawo trzeba zmienic a nie sedziow,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  6
  Ell45(2020-01-25)
 • @Ell45 - Przykro, ale najpierw trzeba zrobić porządek z sędziami a potem ewentualnie zmieniać przepisy do potrzeb jakie zgłaszają obywatele (suweren), bo sędziowie są dla nich a nie odwrotnie, dlatego każdy sędzia jak wchodzi do sali sądowej powinien zaczynać od przeczytania tych kilku słów - Jestem dla obywateli a nie dla prominentnych elit, bogaczy i swoich kumpli z sądu !
 • @Ell45 - Prawo prawem a życie życiem. Prawo i Konstytucja w tym kraju są tak skonstruowane że zawsze można je dowolnie zinterpretować na własny użytek vide ostatnie wydarzenia stanowiące koronny dowód na to że działa ono wybiórczo.
 • @Ell45 - - "Orzekają zgodnie z przepisami, to prawo trzeba zmienic a nie sedziow, "- Czyli logiczne myślenie oraz prawidłowy i dogłębny przegląd całej dokumentacji i powzięcie prawidłowego rozstrzygnięcia sprawy nie jest zależne od sędziego? Przepisy przepisami, ale trzeba też używać swojego rozumu ! Dokładnie też wiemy jakie są układy i powiązania w sądach, że kruk krukowi oka nie wykole ! Weźmy sprawy odwoławcze do wyższej instancji, najczęściej w 99% są odrzucane i to jest potwierdzenie tego, co wcześniej napisałem.
 • @Gosc123 - Chyba też dobrze wciągasz trawkę skoro stale dajesz takie przykłady.
 • @Gosc123 - skoro 6 lat paki za posiadanie to miedzy innymi dlatego ziolo trzyma wyzsza cene, niższa podaż przez ryzyko, ten zakaz chroni bardziej biernych palaczy niz tych co pala i beda palic, jakis czas temu ceny pietruszki poszybowaly bo bylo jej malo, czy to znaczy ze wszyscy jedli pietruszke albo przestali jesc ? matrix
 • przeciez to sie żuje jak gume