UWAGA!

Senator szefem SLD

 Elbląg, Senator Władysław Mańkut
Senator Władysław Mańkut (fot. Paweł Serocki)

Senator z Elbląga Władysław Mańkut został nowym przewodniczącym Rady Wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Warmii i Mazurach. Wybory odbyły się w minioną sobotę w trakcie konwencji wojewódzkiej SLD i po dymisji obecnego Zarządu.

Władysław Mańkut został wybrany na przewodniczącego w pierwszej turze głosowania spośród trzech kandydatów na to stanowisko. Uzyskał poparcie ponad 50 procent partyjnych kolegów.
     Nowy przewodniczący SLD na Warmii i Mazurach zapowiada kontynuację współpracy w ramach centrolewicowego ugrupowania Lewica i Demokraci oraz odmłodzenie regionalnego SLD, zaznacza jednak, że przy wykorzystaniu doświadczenia „starszej kadry”.
     Mówi Władysław Mańkut:
     
MH

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ee i tak za rok exMarszalRyński wyregaci senMańku..
 • Gratuluje.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  aleksander(2007-04-16)
 • Gratulacje po raz drugi
 • Po ośmiu latach walki i kłótni z Olsztynem, mamy wojewodę z Elbląga. Inni elbląscy politycy też są zauważani i doceniani.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lewicki(2007-04-17)
 • Nasi górą!
 • Elblążanie prędzej czy później wypłyną w województwie warmińsko-mazurskim. Można to zrobić tylko w atmosferze współpracy i sympatii. Dotychczas próbowaliśmy się przebić krzykiem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zwolennik wojew. warm-mazursk(2007-04-17)
 • I tak nic im nie pomoże. Ta partia już sie nie odrodzi!
 • sms, oj jeszcze się zdziwisz! Czyżyka w wyborach do senatu popierały partie, które miały w sondażach razem 60%. A wygrało SLD!
 • gratuluje nareszcie słuszny wybór, jedyny człowik któy robi cos dla regionu bo to co wyprawia u nas po i pis to kpina i nuie mówie tu o szczeblu centralnym ale o naszym regionie
 • Gratulacje dla Senatora! Miejmy nadzieję, że faktycznie zacznie się odmładzanie władz i może wreszcie SLD razem z pozostałą częścią LiD zacznie się merytorycznie i zauważalnie wypowiadać w sprawach istotnych dla regionu a nie tylko chowac głowy w piasek i występowac w defensywie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Principes(2007-04-17)
 • chowac glowy w piasek i wystepowac w ofensywie sam sobie przeczysz. partia pana czyzyka mial takie poparice a przegral z panem mankutem a dlattego ze ludzie patrza na czlowieka co soba reprezentuja a nie na partyjan przynaleznisc, na to co zrobil dla regionu. gratuluje panie mankut
Reklama