UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zwolennikiem budowy przekopu przez Mierzeję wiślaną. słuchałem konferencji Pana Trzaskowskiego i zastanawiam się dlaczego ten człowiek oraz wielu ludzi w tym Ekolodzy wypowiadają się na temat przekopu i strat jakie może ponieść środowisko jak również nieopłacalność budowy. Chcę powiedzieć, że mieszkam tutaj od 1952 rok i doskonale pamiętam jak wyglądało to wszystko na zalewie i kanałach wokół zalewu wiślanego, po Niemcach to wszystko jeszcze działało. Wszelkie śluzy, przepompownie, kanały melioracyjne, wały powodziowe. Rosja zamknęła granice i teren, który zawsze był żeglugowy i prężny został świadomie zniszczony. .Do dnia dzisiejszego nikt tymi terenami sie nie zajął tylko sukcesywnie doprowadzał do degradacji i ruiny. Kolejne rządy obiecywały, że wszystko zrobią i wybudują ale na obiecankach po wyborach się kończyło. .Umierają wszystkie miejscowości nad zalewowe, które kiedyś żyły z dostępu do morza. Dzisiaj stwarza się okazję do odbudowania tego wszystkiego i danie możliwości rozwoju gospodarczego oraz turystycznego całego regionu. Jeżeli przedstawiciele partii politycznej z Elbląga i kandydat na prezydenta są temu przeciwni budowie przekopu to obowiązkiem naszym mieszkańców naszego województwa i sąsiedniego jest bronić i przeciwstawiać się takim działaniom i krzyczeć głośno, że takich ludzi to my nie chcemy aby nas w Regionie i Polskę reprezentowały
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    julek1962(2020-05-29)
  • @julek1962 - To fakt. Przekop jest pierwszą budowlą hydrotechniczną na tych terenach, chyba od 100 lat!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    zwolennik(2020-05-29)
Reklama