UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim zdaniem my, wyszczepieni, powinniśmy pozamykać niewyszczepionych do rezerwatów, ponieważ są oni zacofani, głupi i mogą nas pozarażać. Chwila, chwila. .. .To po jakiego czorta daliśmy się wyszczepić???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    wyszczepiony(2021-10-21)
  • @wyszczepiony - Tłumaczę: słusznie zauważył przedmówca, iż należy "pozamykać niewyszczepionych do rezerwatów, ponieważ są oni zacofani, głupi i mogą nas pozarażać". Zaszczepić zaś daliśmy się dlatemu, iż by później w przypadku zachorowania lżej przechodzić i z większym prawdopodobieństwem nie umierać na śmiertelne choróbsko. A teraz zapraszam do rezerwatu - chybcikiem, chybcikiem. .. Hashtagi: #SzurSzurSzur, #idaPlackoziemcy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    lubie.kefir(2021-10-21)
  • @lubie.kefir - 21 letnia Angelika Łepkowska jeszcze w dniu 15 czer 2021 na grupie "TUI Poland - pytania i opowiedzi"dopytywała czy trafi na kwarantanne po powrocie z urlopu skoro na 7 lipca ma zaplanowaną drugą dawkę szczepienia. .. Ostatecznie "udało się"jej przyspieszyć tą drugą dawkę na 4 lipca. Na drugi dzien tj 5 lipca zmarła. .. Wczesniej w pełni zdrowa dziewczyna, jedynaczka. .. Matka, babcia i prababcia zdruzgotane. .prokukatura bada sprawę. Mam nadzieję że taki Horban i wszyscy antyludzie występujący w mediach i billboardach ale i na lokalnych forach jak tu srogo za to wszystko zapłacą.
  • Ja sie zaszczepiłem i cała moja rodzina również. Wszyscy żyjemy a i jeszcze moje dziecko do lat 12 zaszczepie. Nie szczep sie i choruj a od mojej rodziny wara!!!!!
  • Ludzie są nawet wywiady jak na wizji sam Klaus Schwab (Szef Światowego Forum Ekonomicznego)mówił na kilka lat przed pandemią o planie wszczepiania cerytfikatów zdrowia w formie czipów - a tu link z jednym z jego wywiadów z 2016r jak mówi wprost o tym (należy skasować spację w adresie): wolnemedia. net/schwab-chce-zaczipowac-ludzkosc-przepustkami-zdrowia/ Dacie wiarę? Człowiek przed którym w Davos kleka Merkel i wszyscy liderzy światowi bredzi o czipowaniu ludzi. .. Dlaczego go nie wyzywacie od foliarza?! Przypomnicie moje słowa że za sprawą tych zastrzyków również w Polsce nadchodzący sezon jesienno/zimowy 2021/22 bedzie o wiele gorszy niż rok temu i bedzie np. po 40 tys zakażeń dobowych
  • @wyszczepiony - Bo jesteś głupi i sterowany Hashtagi: #Aleks..
  • Jesteś głupi to się czipuj do woli. Ale zostaw dziecko w spokoju, geniuszu.
Reklama