UWAGA!

Skorzystajmy z tej szansy

Przewodniczący Rady Miejskiej minionej kadencji Janusz Nowak apeluje do mieszkańców Elbląga o udział w niedzielnych wyborach samorządowych.

„W najbliższą niedzielę wybory samorządowe. W Elblągu oddamy swoje głosy na trzech kartach do głosowania, wybierając prezydenta miasta na jednej, radnych Rady Miejskiej na drugiej i radnych Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego na trzeciej.
     Od nas, od naszego zaangażowania i aktywności zależy przyszłość Elbląga. Wspólnie zdecydujemy, kto będzie zarządzał naszym miastem i regionem przez kolejne cztery lata.
     Apeluję do Państwa, abyśmy 12 listopada poszli do urn wyborczych. Abyśmy wybrali prezydenta i radnych, którzy będą nas godnie reprezentować. Rozwój miasta i regionu, dobrobyt mieszkańców leży w naszych rękach. Skorzystajmy z tej szansy.”
     Janusz Nowak
     
i
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ja te wybory mam w d.....,tylko miasto i miasto!!!!!a kto ma sie martwic o wieś(wy to wszystko macie gdzieś)chodniki,lampy,przekopy!!!!!ile musielismy czekac na remont drogi Elbląg-Milejewo,teraz zalewa Markusy,tam przydadza sie przekopy.A lampy???? jedna przy sklepie.Chodniki????podwijam nogawki idac na przystanek.Dalej wieśniaczki do urny,a na pewno postawia wam kolejna lampe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ......(2006-11-11)
Reklama