UWAGA!

Smaczniej, bo z rabatem

2016-11-07
15:35

Widzieliście już nowe NaWynos? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie, co czeka Was pod zakładką z nożem i widelcem wpisanym w logo. Jest przejrzyście i klarownie, co sprawi, że zamówicie swoje dania jeszcze szybciej. I jeszcze ten film…

Serwis NaWynos z powodzeniem spełnia Wasze kulinarne zachcianki już od 5 lat. Codziennie dbamy o to, aby Wasze posiłki docierały jak najszybciej, a portfele pozostały grubsze dzięki rabatom nawet do 15%.
      
       Zmiany, które wprowadziliśmy, pozwolą na wybranie najlepszej restauracji dzięki ocenom, przyznawanym przez innych użytkowników. Stale rozwijamy także naszą sieć restauracji partnerskich, aby każdy z Was znalazł danie dla siebie. Już niedługo dołączy kolejny nowy w Elblągu lokal. Wypatrujcie ich w NaWynos.
      
       W domu, w pracy, na spacerze
      
Zamawiając w NaWynos nie ma znaczenia, gdzie akurat przebywasz. Dostawca znajdzie was wszędzie i przywiezie zamówione posiłki. Płatności, możecie również dokonać jak chcecie: gotówką, przelewem lub kartą. A wszystko w mgnieniu oka.
      
       Na koniec proponujemy obejrzenie naszego nowego spotu. Dwa dni zdjęciowe, mnóstwo godzin poświęconych na montowanie i takie jest efekt! Dzięki Truso.tv
      

      
       ----Artykuł promocyjny----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama