UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bo Polacy to bardzo często śmierdziele, deklarują segregację śmieci, ale w jednym worku tak na niby, Potem idą na PIS głosować
  • powiedz jakim trzeba być tamburynem, żeby kwestie segregacji śmieci łączyć z polityką ? w dodatku bez podpisu. Jesteś chory z nienawiści.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    23
    Jacyna(2024-01-22)
  • @Jacyna - "Jesteś chory z nienawiści" - Nie, tylko jak próbowałem takiemu starszemu panu zwrócić uwagę - usłyszałem PIS was wszystkich rozliczy, tak te słowa usłyszałem z pogardą od starszego Pana, tylko za to ze powiedziałem dlaczego nie segreguje śmieci. Nie jestem chory, wy jesteście chorzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    16
    z podpisem(2024-01-22)
  • @z podpisem - no raczej jest z Tobą coś nie tak skoro oceniasz wszystkich po jednym komentarzu starszego gościa :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    17
    bez podpisu(2024-01-22)
  • @bez podpisu - ale za to dobrze, że z Tobą jest... tak
  • @bez podpisu - Ale na podstawie wypowiedzi pewnego andrzeja można oceniać tę grupę ludzi(znaczną część społeczeństwa) i dochodzimy do tego samego, i on zasłynął z podpisywania
  • @Jacyna - Tamburynie, bo jarku kazał wszystkim palić, może się nada.
  • Ludzie to było i jest od dawna śmieci podrzucają nowo bogaccy bo oszczędzają na swoich wywózkach z pod
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Paproch(2024-01-22)
  • Ile kału trzeba mieć w głowie żeby łączyć segregację śmieci z polityką!
  • @bez podpisu - ja też zebrałem podobny opeer ale od starszej kobiety styl podobny więc proszę nie komentować stanu faktycznego
Reklama